www.elektronik.si
Ne morem dowloadati priponk v gmailu, če nisem na wifi!

www.elektronik.si -> Android, tablice in telefoni

Avtor: kennmanKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Okt 05, 2017 1:28 am    Naslov sporočila:  Ne morem dowloadati priponk v gmailu, če nisem na wifi!
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo! Imam Samsunga S6, in težave pri downloadanju priponk npr v Gmailu, ko sem v mobilnem omrežju oz imam vklopljen samo prenos podatkov. Dejansko, ko kliknem download attachment, se za hip pokaže ikona za download cisto zgoraj na robu ekrana, zgodi se pa nič. Tudi če kliknem npr poglej dokument ali sliko, samo loada in se nič ne zgodi.
Če imam samo prenos podatkov, tudi ne downloada appov iz google Play trgovine...

Na WiFi dela vse to normalno.

Mi lahko kdo pove, katere nastavitve moram vklopiti?
Imam Android 7.0, v slovenščini in nikakor ne najdem, kaj moram vklopiti, da bo tudi na prenosu podatkov možno shranjevati dokumente in fotke v gmailu...

Hecno, v browserju Chrome lahko izberem sliko in jo downloadam brez provlema....

Hvala vsem za pomoc!

Avtor: kennmanKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Okt 12, 2017 11:11 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
nihce ne ve...?

Avtor: thetilkoKraj: Celovec PrispevekObjavljeno: Čet Okt 12, 2017 11:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poizkusi:

Settings/ Application Manager/ Gmail --> Clear Cache and Data

Avtor: kennmanKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Okt 14, 2017 11:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za odg.... ampak ne dela! Tudi ponovno sem ga instaliral, pa nic bolje...
Se kak nasvet ....?
Mislim da je kaj z generalnimi nastavitvami telefona..
?

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group