www.elektronik.si
Smart TV
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> LCD, 7 segment, grafični lcd-ji

Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2018 5:35 pm    Naslov sporočila:  Smart TV
----------------------------------------------------------------------------
Lp!
Kupil sem LED TV philips 5301 in sem ga žično povezal z modulom.
Napiše mi povezava je vzpostavljena v tretjem koraku pa mi napiše strežnika philips ni bilo mogoče najti pokusite pozneje, Kaj bi bilo narobe?
Hvala za odgovore!

Avtor: drVrhKraj: Slovenija-Koroska-Prevalje-Lese PrispevekObjavljeno: Sob Jan 06, 2018 8:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kak modul?
O čem govoriš.

Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 9:00 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislil sem modem.

Avtor: a.vidmarKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 10:47 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pokliči tehnično pomoč za tvojega opraterja in povprašaj kateri priključek je odprt za internet,
oz preizkusi z računalnikom, če se ti le ta poveže na internet na tistem priključku.

Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 12:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Računalnik na istem priklopu dela normalno.

Avtor: a.vidmarKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 1:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj ti kaže če greš na :

Home > Setup > Network Settings > View Network Settings

Imaš pravilno nastavljeno uro in datum?

(Please correct the time and date setting manually via the menu of the TV.
Then try to connect again.)

LP

Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 5:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ura in datum sta nastavljena na samodejno. Jezik imam nastavljen slovenski. Omrežna konfiguracija DHCP nastavitev omrežja žično.

Avtor: vpeterKraj: Maribor okolica PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 5:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi v primeru DHCP-ja bi nekje na TV moral videti trenutne vrednosti za IP naslov, masko, prehod, dns strežnik pa morda še kaj.

Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 5:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vse razen ethernetnega naslova je štirikrat 0.

Avtor: vpeterKraj: Maribor okolica PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 5:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
martin11 je napisal/a:
Vse razen ethernetnega naslova je štirikrat 0.
Potem pa ni čudno, da stvar ne deluje. Razen če TV namenoma tako prikazuje, kar pa dvomim.

Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 6:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj potem narediti ali spremeniti?Normalno bi pri žični povezavi moralo delati brez problema.Potrdiš žično povezavo in bi moralo delati.Napiše pa ,da je žična povezava vzpostavljena.

Avtor: kastaneda PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 6:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poskusi v nastavitvah modema izhod nastaviti na "TRUNK".
Nato ponovno vključi TV in počakaj par minut.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Ned Jan 07, 2018 7:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam philipsov blueray. Ima wireless in žični priklop. Stvar ne uporabljlam. Zdajle sem poskusil. Trenutno tudi meni ne funkcionira. Pri meni je bila običajno težava napačno dodeljen prehod oz DNS s strani ruterja. Uporabljam wireless. Zadevo sem običajno spravil k sebi, če sem jo parkrat resetiral. Trenutno je popolnoma zabluzil.



Avtor: martin11Kraj: beltinci PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2018 8:08 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Modem je genexis in tega nima.

Avtor: a.vidmarKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Pon Jan 08, 2018 3:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lahko ročno vpišeš podatke IP ja in prehodov?

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group