www.elektronik.si
Kaj trenutno počnem izven stroke februar 2018
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 4:40 pm    Naslov sporočila:  Kaj trenutno počnem izven stroke februar 2018
----------------------------------------------------------------------------
Ravno s sprehoda po brezhibno očiščenih Ljubljanskih pločnikih Confused

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 7:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj se pa pritožuješ. Mr. Green Včeraj, ko mi je komaj uspelo priti na AC pri Višnji gori, sem mislil: to je to! My ass, splužen je bil le en vozni pas, pa vendar nama je nekako uspelo v doglednem času priti domov. Da ne omenjam, da sva šla iz centra LJ do Škofljice, na Šmarje Sap, pa se je zabilo že v Šmarju, dobro da poznam nekaj cest v okolici, sva jo sredi Šmarja mahnila proti Slivnici do Perovega, ker Grosuplje je bilo očitno neprevozno, s Perovega na Polico, Višnja Gora, potem pa nekako po AC. In kaj srečaš sredi ceste (skoraj da gozdna) med Polico in VG? Šlepar, kaj pa drugega, pa cisterno Petrolovo Brick wall Brick wall Brick wall . No priznati moram, da sem imel še srečo, da se je čas potovanja podaljšal le za uro, mogoče kakih 5-10 min več. Smile

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 9:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bizgec, saj tudi jaz poznam nekaj cest tod okoli, toda ob cca. 12h mi ni uspelo priti iz Grosuplja v Šmarje.
Ene pol ure sem kolovratil po dolgem in počez po Grosuplju, potem sem pa obupal (mi je potem hči kavo skuhala).
Lahko bi sicer šel skozi Brezje in Sela, toda sneg je bil že tako visok, da sem s podnom drsal po njem.

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Sob Feb 03, 2018 10:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaka57 je napisal/a:
Bizgec, saj tudi jaz poznam nekaj cest tod okoli, toda ob cca. 12h mi ni uspelo priti iz Grosuplja v Šmarje.
Ene pol ure sem kolovratil po dolgem in počez po Grosuplju, potem sem pa obupal (mi je potem hči kavo skuhala).
Lahko bi sicer šel skozi Brezje in Sela, toda sneg je bil že tako visok, da sem s podnom drsal po njem.


Mr. Green
Jejhata, peš bi šel, v pol ure bi sigurno prišel.
Qrc pa tak terenc, Xsara je na Slivnici skor drsala po "podnu", in sicer ob 15:30 - 16:00 nekje, ko je bilo sigurno kak cm višji sneg.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Feb 04, 2018 12:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bizgec65 je napisal/a:
.....Qrc pa tak terenc, Xsara je na Slivnici skor drsala po "podnu"....
Skoraj ni še nikol zajca ujel Very Happy
Moj je pa drsal po podnu v Jerovi vasi, ko sva šla z Dođem na sprehod Razz

Avtor: SpajkyKraj: Obala PrispevekObjavljeno: Pon Feb 05, 2018 1:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
.. jest sem pa čez dan malo "skakal" po terasi na vrhu bloka (za free wifi Net) ... celo našel eno "voljno žrtev" z 20dBi Usb aktivno DIY anteno ... ostalo wifi vse že "zaklenjeno" ... Bom moral zgleda it na HoT LTE iNet Rolling Eyes ...

Potem sem pa še malo telovadil zvečer z Log VHF/UHF ojačano TV anteno na svojem balkonu ... uspel na eni točki točno dobit odboj signala od žleba s sosednjega bloka za 14 HR programov (multiplex) V-pol. Razz ... IT+Slo multiplex pa H-pol. v drugi smeri za "brdo" drugih TVprogramov na drugem vogalu balkona. Nosilec/štanga bo pa kar lesen štil od lopate iz Agrarije Mr. Green ... jutri grem še po eno samo UHF Log amlificirano TV anteno v Mer*ur (Iskra) .... Telefone sem itak že prenesel na HoT Wink ...

...Pa bom odjavil "trojčka" ... "Poop TV" pa glih res ne rabim gledat Rolling Eyes ...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2018 6:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://scidrom.splet.arnes.si/2018/02/07/obiskali-smo-reaktor-ijs/

Avtor: blay44 PrispevekObjavljeno: Sre Feb 07, 2018 6:21 pm    Naslov sporočila:  priprave na maj
----------------------------------------------------------------------------
Brat strojnik je dobil nalogo "no chinese, life long"

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Feb 08, 2018 5:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Velikokrat med sprehodom mimo tega spomenika razmišljam o tem, kaj je pravzaprav še ostalo od naše narodne zavesti in odločnosti Think


Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2018 8:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Laughing Dancing


Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2018 8:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Le kje si ga našel Very Happy Hm, kako me spominja na..........

Avtor: a.vidmarKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Ned Feb 11, 2018 10:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sigma Omega

Avtor: MarkoMKraj: Lovrenc na P. PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2018 11:39 am    Naslov sporočila:  Re: priprave na maj
----------------------------------------------------------------------------
blay44 je napisal/a:
Brat strojnik je dobil nalogo "no chinese, life long"

Poročaj po uporabi kako se obnese rostfrei. Eni so nezadovoljni, ker se preveč prijema. Jaz imam iz črnega material in se super obnese.

Avtor: blay44 PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2018 8:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bom, samo ugodne razmere čakamo.
Da se začnemo učiti ogljariti, mi, ki smo navajeni na popolno avtomatizacijo. Smile

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Feb 12, 2018 10:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
blay44 je napisal/a:
Bom, samo ugodne razmere čakamo.
Da se začnemo učiti ogljariti, mi, ki smo navajeni na popolno avtomatizacijo. Smile


Khm...kdaj pa razmere za žar niso ugodne? Mr. Green

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group