www.elektronik.si
Odpiranje vrat s telefonom
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: boriskozjanKraj: Šmarje pri Jelšah PrispevekObjavljeno: Tor Feb 13, 2018 8:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj pa WIFI stikalo?

Nekaj takega kot sonof

Imaš tudi verzijo kjer je možnost 433 dalinca vzporedno z wifi.

Avtor: lojz54Kraj: Portorož PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2018 12:03 pm    Naslov sporočila:  odpiranje vrat s telefonom
----------------------------------------------------------------------------
Si mogoče probal,deluje?

Avtor: kose19Kraj: okolica Kobarida PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2018 1:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni sonoff deluje vredu, le wifi signal mora imeti dober, ker meni se včasih težko poveže po izpadu napajanja. Dostop iz tujine ne deluje.

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2018 3:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ravno prejšnji teden sem vključil luč na dvorišču iz Belgije (Sonoff POW) Wink

Avtor: kose19Kraj: okolica Kobarida PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2018 3:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni pa iz Italije nikakor ni povezalo..network unavaliable Confused
Mogoče pa zato ker sem bil na podatkih.

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2018 3:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Morda to igra kakšno vlogo, ker jaz sem bil na hotelskem WiFi. Načeloma pa ne bi smelo biti razlike med omrežji.

Avtor: blay44 PrispevekObjavljeno: Čet Feb 15, 2018 6:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če imate kakega zahojenega It admina, ostane še krmiljenje preko Epošte.
Je pa malo počasnejše. Ne potrebuješ pa raznih požarnih zidov, statičnih Ipjev, itd.
Čas je za draženje slonov

Avtor: Zoro1Kraj: Ptuj PrispevekObjavljeno: Čet Sep 12, 2019 1:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

nabavil sem modul GSM RT5024 in imam pogon za dvoriščna vrata Nice Rox 600...Kako naj povežem, da bo zadeva odpirala vrata preko telefonskega klica. Ali GSM modul oznaka NO povežem na pin 12 na motorju P.P. ter COM na fazo?

Hvala.

lp

Avtor: BojanRKraj: Vnanje Gorice PrispevekObjavljeno: Čet Sep 12, 2019 2:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
COM na pin 9 in NO na 12

Avtor: pirpyKraj: Topolšica PrispevekObjavljeno: Čet Sep 12, 2019 2:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Po moje moraš izhodni rele gsm modula povezati vzporedno s ključem na elektroniki za odpiranje vrat.

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group