www.elektronik.si
Gopro menjava lcd zaslona pomoč pri lotanju

www.elektronik.si -> Zabavna elektronika

Avtor: matly PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2018 9:53 pm    Naslov sporočila:  Gopro menjava lcd zaslona pomoč pri lotanju
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni, odločil sem se da zamenjam poškodovan zadnji lcd zaslon na gopro silver 4 kameri. Vse sem razstavil in sedaj bi potrebova nekoga da mi odlota gumb iz starega lcd-ja in preszavi na novega. Ker jaz tega neznam Problem je v tem da je lot izredno majhen in na fleks kablu. Če bi bilo vse skupaj na navadnem kablčku bi se še lotil, tega se pa ne upam.
Torej ali je kdo iz tega foruma pripravljen to storiti ( sevada proti placilu everskem ali blagovnem Very Happy ) oziroma ali kdo ve kam se lahko obrnem po pomoč.

Avtor: shmandiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2018 10:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kakšna slika? Pa napiši okvirno kateri konec Slovenije.

Avtor: matly PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2018 11:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem iz Ljubljane. Na sliki sem obkrožil z rdečo.

Avtor: matly PrispevekObjavljeno: Čet Mar 08, 2018 11:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
In še kako zgleda na novem lcd-ju

Avtor: shmandiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Mar 09, 2018 7:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne vidim sicer nobenega gumba na sliki. Mogoče je res zelo majhen. Ni pa po moje problem to naredit. Lahko se oglasiš do Brnčičeve v Črnuče in ti zrihtam.

Avtor: igo PrispevekObjavljeno: Pet Mar 09, 2018 8:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Gumb je v zgornjem levem kotu zgornjega zaslona. Od njega gre oranžna metalizirana folija do zgornjega desnega kota, malo zavije in pride do dveh padov, ki se dobro vidita na oranžnih folijah od spodnjega zaslona.


Če bi bilo kaj za pojesti, bi rekel: "dober tek". Ob pogledu na sliko pa niti ne vem, katerega smeškota naj pripnem k tem besedilu.

Avtor: matly PrispevekObjavljeno: Sob Mar 10, 2018 6:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Res je gumb je v levem kotu ekrana, kot je napisal Igor.

Avtor: shmandiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Mar 10, 2018 10:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj mi je postalo jasno. Sem zaman iskal gumb znotraj rdečega kroga.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group