www.elektronik.si
Kaj trenutno počnem Maj 2018
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2018 6:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala lojzek.Soraj bi pozabil.
4)prenos podatka preko lorawan omrežja. ?????????????? Anxious

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2018 6:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poglej na ttnmapper, ce je kaksen gateway v dosegu.

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2018 7:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Čebelar ima kašen kilometer, dva iz dosega. Za trening pa je moja hiša v območju dosega.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2018 9:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
S kakšno usmerjeno antenco bo tole komot šlo, če imaš lokacijo nekje na prikazani karti.

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Pon Maj 14, 2018 9:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja nekaj bom poskusil z arduinom. Misliš da bi s temle potegnilo 2 km izven modrega kroga?

Ali pa s temle.

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Sob Maj 19, 2018 9:09 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Čebelar je odčital nekaj minusa na tehtnici (dež) Shocked, jaz pa čakam lora modul. Laughing

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sob Maj 19, 2018 9:49 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še ena različica 2m TRX-a


Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Sob Maj 19, 2018 12:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez kdaj nam boš opisal, kako narišeš realistične slike. In kako do gerberjev?

Na Modusu sem zamenjal levo žarnico brez demontaže odbijača. Ker se je žarnica nasproti jezička zatikala v jeziček na žarometu sem jo odrezal. In glej ga zlomka sama je skočila na svoje mesto. Imam občutek, da je denarnica debelejša za 40€. Very Happy

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sob Maj 19, 2018 1:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
solomojster je napisal/a:
Branez kdaj nam boš opisal, kako narišeš realistične slike.
Grem v štacuno in nabavim material (nekaj je tam tudi mojega), dalje je pa kot Lego kocke.

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Sob Maj 19, 2018 2:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zrisanega pcb-ja verjetno v trgovini ni ?

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sob Maj 19, 2018 7:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Seveda je, tukaj!

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Pon Maj 21, 2018 9:49 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
solomojster je napisal/a:
...
Na Modusu sem zamenjal levo žarnico brez demontaže odbijača. Ker se je žarnica nasproti jezička zatikala v jeziček na žarometu sem jo odrezal. In glej ga zlomka sama je skočila na svoje mesto. Imam občutek, da je denarnica debelejša za 40€. Very Happy

Ufa lahko to malce bolj natančno opišeš. Jaz imam stalen problem z lučmi na modusu Mad

Avtor: solomojsterKraj: NOVA GORICA PrispevekObjavljeno: Pon Maj 21, 2018 6:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V izogib težavam, sem demontiral servisno ploščo pod vetrobranskim steklom in odrezano žarnico (glej sliko) sem elegantno zamenjal na levem žarometu. Kot kaže je tako narejeno, da se j.... Neodrezana nikakor ne sede na mesto. Kljub temu, da je malenkost odrezana, zapolni vso luknjo v paraboli.

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Tor Maj 22, 2018 10:46 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala , bom preizkusil ob prvem pregoretju...

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Maj 22, 2018 10:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Igram se z PL9823 (shift register programmable RGB Led)

Spisal osnovne rutine. ... Kar na enkrat bo novo leto - bo treba narediti kaj unikatnega Smile

Zanimiva zadeva. Ja timingi so kar "strupeni" Sem mego pognal na 20Mhz. Programiranje assembler.



video

Stran 2 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group