www.elektronik.si
Cena skladiščne površine m2

www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: 144300Kraj: Zelena dolina PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 8:09 am    Naslov sporočila:  Cena skladiščne površine m2
----------------------------------------------------------------------------
Po vaših ocenah koliko se gibljejo cene na m2 izven mest v kakšnem manjšem naselju zaprtem prostoru pod streho in stropom na suhem mestu ( vidno ni očem, vsaj 75 % časa je vizualno varovano,če bi imel kdo namen vstopiti v prostor , bi lahko to storil v danem trenutku , vendar porabil bi preveč časa, to bi se opazilo, pa tudi sama vrednost predmeta je z leti opadla ) Hvala.L.P.

Nazadnje urejal/a 144300 Čet Jun 14, 2018 9:00 am; skupaj popravljeno 4 krat

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 8:21 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
0€

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 12:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez je napisal/a:
0€

Tale ponudba pa tudi mene zanima.

Običajno je cena višja od nič že za samo površino (travnik), kaj šele med štirimi stenami in streho.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 2:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za mene se giblje tu nekje, več ne dam.
bostjang je napisal/a:
Branez je napisal/a:
0€

Tale ponudba pa tudi mene zanima.
Čisto blizu tebe, samo za azil moraš prositi.

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2018 6:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da ne bo tema cisto offtopic ... V nasi bajti v Trzinu je 3 eur/m2.
Stran od LJ se verjetno da dobiti ceneje.

Lp, G

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group