www.elektronik.si
K:commodore 64

www.elektronik.si -> Mali oglasi

Avtor: nejc_bKraj: radeče PrispevekObjavljeno: Pon Avg 06, 2018 9:04 pm    Naslov sporočila:  K:commodore 64
----------------------------------------------------------------------------
Za zagretega bivsega ucitelja ( pokoj) racunalnistva in inf. iscem oz. kupujemo commodora 64 s pripadajocim kasetnikom in joystickom. Ce se komu kaj kje slucajno valja ali ima viska naj se oglasi prosim.
Hvala in Lp

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Čet Avg 09, 2018 10:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz ga imam, vendar brez joysticka.
Če te zanima, daj ponudbo na ZS.

Avtor: sierra5Kraj: Bled - JN76BJ PrispevekObjavljeno: Sob Avg 11, 2018 11:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz ga imam - kompletnega. kasetnik je nov, še zapakiran, joystick je tudi zraven, pa tudi nekaj data kaset z različnimi programčki. A, ja, pa en modul (?) ne vem več kako smo mu rekli, ki si ga vtaknil v port, je tudi zraven. Na njem so uporabni programčki, kot npr.. za nastavitev glave kasetnika, itd. (sem že veliko pozabil). Tudi reset tipka mora nekje biti, vtaknila se je v DIN vtičnico... Pa knjig na temo C64 je kar nekaj.... Skratka, ni da ni, kar se C64 tiče.
Če te zanima in imaš še dodatna vprašanja, pošlji ponudbo na ZS. Če mi bo ugajala, se bom pa mogoče ločil od njega.... Laughing Pa še to, oblika (tip) je tista zaobljena, ki so jo izdelovali najprej (Nemci so mu rekli Brotkasten - škatla za kruh Smile )

Lp Sierra5

Avtor: s51zgKraj: JN76BC - Srednje brdo PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2018 5:54 pm    Naslov sporočila:  Komodor.c64
----------------------------------------------------------------------------
Jaz imam enega domače izdelave. Vse delujoče. ni dolgo tega , kom sem ga vključi po par desetletij in na moje veselje še vse deluje ...hi hi hi
Lp
janez/s51zg

Avtor: s51zgKraj: JN76BC - Srednje brdo PrispevekObjavljeno: Čet Nov 08, 2018 5:55 pm    Naslov sporočila:  Re: Komodor.c64
----------------------------------------------------------------------------
s51zg je napisal/a:
Jaz imam enega domače izdelave. Vse delujoče. Ni dolgo tega , kom sem ga vključi po par desetletij in na moje veselje še vse deluje ...hi hi hi
Lp
janez/s51zg

Avtor: pirpyKraj: Topolšica PrispevekObjavljeno: Čet Maj 23, 2019 3:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
domače izdelave ??
To bi pa rad videl Smile

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group