www.elektronik.si
Akumulatorji in Ebay

www.elektronik.si -> Napajalniki, polnilci in baterije

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2018 1:43 pm    Naslov sporočila:  Akumulatorji in Ebay
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

Zanimajo me vaše izkušnje pri nabavi baterij preko Ebay-a iz Kitajske. Namreč, že v dveh kitajskih trgovinah sem nabavil komplet desetih akubaterij NiMH, velikosti Sub-C. Prvič niso prišle, drugič pa se tudi rok za dostavo izteka in mislim, da tudi tokrat ne bodo dostavljene.
Če sem nabavljal karkoli drugega, do sedaj z dobavo še nisem imel težav.

Ali je kaka finta- zakoni ali kaj podobnega, pri dobavi baterij iz Kitajske do nas?

Avtor: sebastiantKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2018 1:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kupil sem dve za telefon in niso bile nič vredne!
Mogoče sem imel samo smolo.

Avtor: lojz54Kraj: Portorož PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2018 6:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekatere trgovine iz kitajske so sporočile da imajo probleme z dostavo v EU

Avtor: Peter123Kraj: Lj. PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2018 7:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Po mnenju drugih in mojem spominu, ponavadi dobiš 1/2 navedene kapacitete.
Res da so v SLo. celice dražje ampak vsaj dobiš kar plačaš.

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Sre Sep 12, 2018 8:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Odgovor je preprost: nkon.nl

LP, g

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Čet Sep 13, 2018 9:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mucek je napisal/a:
Odgovor je preprost: nkon.nl

LP, g


sbeer

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Sob Sep 15, 2018 9:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hja... moram reči, da sem baterije dobil danes, zadnji dan, namenjen za skrajni rok dobave. Se mi tako še ni zgodilo, O njih kapaciteti nimam kaj razmišljat, upam da bodo zdržale kako leto, kolikor bo (še) mašina. Cena baterij čeprav kitajskih, je kar velik % cene nove, boljše vrtalke. Gre se za Iskrino vrtalko, tako da je tudi nostalgija vmes.

Torej, baterije znajo priti v Slovenijo. Za Nkon.nl še nisem slišal, če sem do sedaj hotel kupit kvaliteto, sem se obrnil na TopRC (eneloop).

Hvala za mnenja, Branko.

Avtor: milan62Kraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Sob Sep 15, 2018 9:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Enega prodajalca baterij imaš dokaj blizu, v Kamni Gorici
batte-trade.eu

LP

Avtor: v.j.Kraj: Veldes PrispevekObjavljeno: Sob Sep 15, 2018 10:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hitreje in ceneje kot v Kamni Gorici dobiš pri nkon Wink
Tudi poštnina je cenejša ali vsaj enaka.
Kvaliteta je zagotovljena.

Večkrat naročam tam in če slučajno kaj nimajo na zalogi, da se oni kaj uštejejo, pošljejo boljše baterije in ne zavrnejo naročila oziroma ne zavlačujejo, seveda brez doplačila za boljše.

Vedno vse prejete baterije preverim, izmerim kapaciteto, iz nkon vedno vse korektno, iz Kitajske pa z baterije nimam in nimam sreče, če je kupljeno preko ebay pa glede kupnine ni problema, vedno vse vrnjeno v celoti.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group