www.elektronik.si
počasna varovalka 60A

www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: Simon83Kraj: gorenjska PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2019 12:22 pm    Naslov sporočila:  počasna varovalka 60A
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če se kje v SLO da dobit točno takšna varovalka kot je na priloženi sliki? Počasna 60A varovalka.

Hvala za komentarje.

Lep pozdrav,
Simon

Avtor: pouleKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2019 1:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A to je za nizke napetosti (avtomobilska ,time delay)?

Take še nisem videl,...

Sem pa take. . Mogoče ti odgovarja.

Avtor: Simon83Kraj: gorenjska PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2019 7:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala!

Sem res napisal malo podatkov. Ampak tu se gre za varovalko na stroju s 24 V napetostjo. Mislim, da piše na varovalki do 36 V.

Najraje bi tako dal nazaj, saj je žica na vsaki strani poleg in samo zamenjam in je to to.

Če kdo kaj ve bi se priporočal.

Hvala

Avtor: Energetik-mKraj: Zagorje PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2019 4:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kako debela pa je tale žica? Si prepričan, da je 60A?

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2019 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Proizvajalec Littelfuse, Mouser naj bi jih tržil samo tvojega trenutno ni na zalogi.

Avtor: Simon83Kraj: gorenjska PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2019 7:09 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala lepa za link!

To sem videl, samo problem imam, ker razumem, kot, da je možno najmanjše naročilo 50 kosov. ALi je mogoče kako drugače naročit, kot le 50 kosov, če bi imeli na zalogi?

Če sem prepričan, da je 60A. Slika je z neta. Dejansko pa na Varovalki piše 60A.

Hvala vam za odgovore!

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2019 7:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj pa če vzameš takšno podnožje varovalke in notri vtakneš klasično avtomobilsko varovalko?

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2019 8:06 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
taka ohišja imajo v KAMMu navtika nasproti BTC Citya v kleti

Avtor: Simon83Kraj: gorenjska PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2019 11:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
frenki, hvala. Sam sem tudi o tem razmišljal. To niti ne bi bila slaba rešitev.

Hvala lucca brassi! Bom kontaktiral.

Lep pozdrav!

Avtor: Simon83Kraj: gorenjska PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 12:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem preveril v KAMM-u. Ampak so mi povedali, da imajo samo do 30A. Žal.

Kakšna ideja, bi to uporabljal kakšen avtoelektričar?

Lp!

Avtor: JaniKraj: Bela krajina PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 1:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče kaj takšnega??? varovalke za avtoojačevalce

Avtor: malciKraj: Polhov Gradec PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 2:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vprašaj TUKAJ. Imajo tudi maloprodajo.

lp
Uroš

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 7:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če bi vzel tisto, kar sem ti pred časom predlagal, bi imel problem že rešen. Think

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 10:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dve 30A vzporedno vežeš. Take vezave sem videl v raznoraznih UPS-ih, ter v 12V dc/230V ac pretvornikih.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group