www.elektronik.si
kontroler REX c100

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: cankarKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2019 6:07 pm    Naslov sporočila:  kontroler REX c100
----------------------------------------------------------------------------
Kupil sem kontroler napetosti REX C100 ker ne znam angleško se na navodila v Angleščini ne morem pomagati.Vezavo sem pravilno povezal ne morem pa nastaviti temperature na 180 stopinj,mučim se že dva dni vedno mi pokaže št.500 ,če mi lahko na
kakšen način kdo pomaga. lp

Avtor: eldi2011 PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2019 6:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da ni tole regulator temperature slučajno ?
Imaš nekaj tudi na YT. Po moje lahko na podlagi posnetka narediš veliko.

npr.:
https://www.youtube.com/watch?v=NlYfGD_udYA

Nast. temp.:
kratko pritisni set
na spodnjem displaju ti ena cifra sveti močneje
vrednost spremeniš s puščico gor ali dol
s puščico levo se pomakneš na sosednjo cifro....
na koncu še enkrat set (leva tipka), da shraniš v spomin

Avtor: s56av PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2019 6:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Napiši celotno oznako modela. Nekateri pridejo s sondami ki ne grejo preko 100°.

Sicer pa imaš v navodilih narisano strukturo menija. Parameter "LCK" postavi na 1000, da prideš v meni, potem nastaviš "Cod" na 0001 nato pa nastaviš prvi parameter ("SLH") na maksimalno želeno vrednost. Ampak to bi moralo biti nastavljeno že tovarniško glede na dobavljeno sondo.

Za sigurno lahko "Cod" postaviš še na 0000, v meniju prideš do parametra "SL2" in pogledaš ali je nastavljeno na F ali C. Za stopinje v C mora biti zadnja številka 0.

Za zaklenit potem "LCK" nastaviš na 0011.

Avtor: cankarKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 9:21 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne morem lck nastaviti na 1000 vzame mi samo 100.

Avtor: cankarKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Sre Feb 06, 2019 9:27 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pa še nekaj vrhni displey mi pri vklopu pokaže uuuu na spodnjem pa 500 in karkoli spreminjam se na koncu vrne na to.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group