www.elektronik.si
Dva monitorja

www.elektronik.si -> MS Windows razprave

Avtor: MislincanKraj: Mislinja PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 8:35 pm    Naslov sporočila:  Dva monitorja
----------------------------------------------------------------------------
Nedavno sem priključil dodatni monitor. Vse dela odlično, vendar bi želel na drugem monitorju drugo sliko ozadja. Imam Win 10. Brick wall. Prosim za nasvet!

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Sob Feb 09, 2019 9:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še Googla tako vprašaj kot si tukaj.

Avtor: MislincanKraj: Mislinja PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 9:57 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
DušanK, zakaj nisi zapisal, da ne veš odgovora, kot pa se delaš pametnega z Googlom. Sem iskal najprej v nastavitvah, nato pa preko Googla, vendar nisem našel odgovora, sem pa upal, da bo se tu našel kdo, ki pozna odgovor !?

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2019 10:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dušan ti je svetoval povsem korektno. To, kar bi pa ti rad (vsaj kot jaz razumem) je prepisovanje recepta iz prvih dveh zadetkov, ki ju dobiš ob Dušanovi poizvedbi. Think

Avtor: TidraKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2019 3:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne razumem, kako ti prvi zadetek iz povezave ki jo je pripel DusanK,... ni v pomoč,...

https://www.pcworld.com/article/2984423/windows/how-to-set-different-wallpapers-for-multiple-monitors-in-windows-10.html

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2019 4:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislincan je napisal/a:
......... nato pa preko Googla, vendar nisem našel odgovora, sem pa upal, da bo se tu našel kdo, ki pozna odgovor !?

Marsikdo na tem forumu pozna odgovor na tvoje vprašanje, toda, ker se je DusanK potrudil namesto tebe in podal zelo natančen odgovor (ni pisal nekaj na pamet!), se verjetno ostalim ni zdelo vredno smetiti teme.

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2019 5:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislincan je napisal/a:
DušanK, zakaj nisi zapisal, da ne veš odgovora, kot pa se delaš pametnega z Googlom. Sem iskal najprej v nastavitvah, nato pa preko Googla, vendar nisem našel odgovora, sem pa upal, da bo se tu našel kdo, ki pozna odgovor !?

Z vsem spoštovanjem...
Prosil si za nasvet in dobil si ga v obliki "da te naučim loviti ribe" in ne "da ti jo serviram na pladnju". Slednje si očitno pričakoval.

Če si mogoče opazil ti nisem sarkastično dal link do praznega Googla ampak sem ti napisal ključne besede v upanju, da se boš iz tega tudi kaj naučil.
Namreč iskanje z Googlom ali podobniki iskalniki ni tako trivialno kot se na prvi pogled zdi in tehnika iskanja je pač svoje znanje.

Pričakujem pa vsaj povratno informacijo, če ti je uspelo uresničiti tvojo željo po dveh različnih slikah ozadja, če ne drugega, da imajo imajo še ostali udeleženci v forumski skupnosti kaj koristi od tega.

Avtor: MislincanKraj: Mislinja PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2019 2:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nekaj časa nisem bil prisoten. Najprej se naj opravičim, ker sem najprej ustrelil, ne da bi prej pogledal. Enostavno sem spregledal, da mi je Dusan dejansko posredoval link, do odgovora, ne pa, da me je preusmeril na Google. Še enkrat se opravičujem! HVALA.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Feb 18, 2019 8:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
In, ali si zadevo rešil?

Avtor: MislincanKraj: Mislinja PrispevekObjavljeno: Čet Feb 21, 2019 12:26 pm    Naslov sporočila: icon_complicity 
----------------------------------------------------------------------------
Končno sem si vzel malo časa ter se poigral z ozadji. DELA!

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group