www.elektronik.si
Motor pralnega stroja gorenje

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: primozb2005Kraj: vransko-ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Apr 29, 2019 7:05 am    Naslov sporočila:  Motor pralnega stroja gorenje
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni

Na pralnem stroju gorenje moram zamenjati motor. Iščem nadomestek, zato me zanima na kaj moram biti pozoren. Namreč na spletu sem našel novi motor, ki po ohišju in po proizvajalcu ustreza. Na starem motorju imam oznako.

SELNI U2.55.02.P08 NR , 58 75 51
na spletu pa sem našel motor

SELNI U2.55.01.P17

Zanima me če zna kdo razvozlati te oznake, oziroma ali lahko takšen motor vgradim v pralni stroj. Vsi imajo nazivno moč 250W, razlika je v hitrosti.

LP Primož

Avtor: KnapKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2019 10:04 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zelo bi pomagal Art.No. pralnega stroja. Aparati imajo namreč upravljalne enote, ki se jih da konfigurirati glede na tip motorja. Pri motorju pa je najpomembnejši podatek hitrost in velikost jermenice. Seveda pod pogojem, da ustreza mehanski in električni priklop.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Ned Maj 12, 2019 11:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
po mojih izkušnjah so rezervni deli v Gorenje Servis dovolj poceni da se ne splača iskati nekih nadomestkov

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group