www.elektronik.si
Malo za šalo XV
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Maj 27, 2019 6:22 pm    Naslov sporočila:  Malo za šalo XV
----------------------------------------------------------------------------
Static Sensitive Devices Think

Avtor: GUMYKraj: Bled PrispevekObjavljeno: Tor Maj 28, 2019 7:59 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zihr je zihr... Mr. Green

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Jun 09, 2019 11:44 pm    Naslov sporočila:  ...telefonski pogovor v Mostarju na Savi...
----------------------------------------------------------------------------
Dancing ...telefonski pogovor v Mostarju na Savi...Mujo kliče Fato... d'oh! Shhh

Avtor: slavcekKraj: kraj ob Dravi PrispevekObjavljeno: Ned Jun 30, 2019 9:02 pm    Naslov sporočila:  VIDEO-NADZOR.
----------------------------------------------------------------------------
Applause Verjetno je to najbol siguren VIDEO-NADZOR. Pray d'oh!

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Tor Jul 02, 2019 11:44 am    Naslov sporočila:  Hitrost
----------------------------------------------------------------------------
Osnovna šola. Učiteljica razlaga pojem 'hitrost'. Pred koncem hoče preveriti, ali so otroci razumeli.
Zato reče:"Dajte mi en primer hitrosti. Povejte, kaj je po vašem hitro."
Nekaj rok se dvigne.
Učiteljica: "Mitja, povej ti!"
Mitja: "Avto!"
Učiteljica: "Dober primer. Še kaj! Mojca!"
Mojca: "Motor!"
Učiteljica:"Dobro, motor je tudi hitra zadeva. Še kaj! Peter!"
Peter:"Avion! Avion je bolj hiter!"
Učiteljica:"Zelo dobro. Vidim, da veste, kaj je to hitro."
Potem si pa učiteljica privošči malo filozofije: "Kaj pa misel? Jaz lahko ta trenutek mislim o Ameriki. Moja misel je v Ameriki. Noben avion ni tako hiter kot misel. Nobena stvar ni tako hitra kot je misel!"
Pa potiho zagodrnja Janezek, ki je ves čas molčal: "O, moj ata je hitrejši."
A ga je učiteljica slišala in ga je hotela dotolči in zagovarjati svojo filozofijo: "Janezek, zakaj misliš, da je tvoj ata hitrejši od misli?"
Janezek: "Zato, ker je ata tako rekel."
Učiteljica: "To je bil gotovo nesporazum. Kaj je tvoj ata natančno rekel?"
Janezek: "Ponoči sem slišal iz spalnice, ko je rekel mami, da mu je prišlo hitreje, kot je mislil."

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Jul 04, 2019 7:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Avtor: miso-krambergerKraj: Maribor = 2. mesto v SLO ! PrispevekObjavljeno: Ned Jul 14, 2019 12:21 am    Naslov sporočila:  Nočna mora.
----------------------------------------------------------------------------
Eh? To je štajerska nočna mora:...in kaj bomo potem?... Whistle

Avtor: miso-krambergerKraj: Maribor = 2. mesto v SLO ! PrispevekObjavljeno: Ned Jul 14, 2019 12:29 am    Naslov sporočila:  Ugotovitev po nočni mori...
----------------------------------------------------------------------------
d'oh! ...po nočni mori pa smo ugotovili tole: Arrow

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Sre Nov 20, 2019 1:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kolega me je prosil če na telefonu "Japka 7" od njegove, zamenjam baterijo... Ona nabavi baterijo v eni od domačih trgovin, na škatli piše da je originalna, na sprednji strani baterije je tudi logo obgrižene jabke...

Štampiljko quality check pa je pritisnil, nihče drug kot, Adidas osebno! Cool

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sob Nov 23, 2019 8:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Printscreen od tukaj


Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Jan 15, 2020 5:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Think ... naša sodišča so nevarna ...

Avtor: SreckoKraj: Okolica Cerkna PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2020 6:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@ frenki! Pred parimi dnevi se je meni pojavilo tako obvestilo ko sem hotel obiskat ta forum. Very Happy

LP Srečko

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Tor Jan 21, 2020 8:54 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To sem že marsikje opazil, sicer ne vem koliko bi stalo našo državo, da bi registriralo na primer arnes kot certificate autohority, če že nočejo zunanje firme za interne certifikate.
Še kamer in mrežni diskov za domačo rabo se ne priklaplja več na internet z HTTP enabled že več let. Še posebej zdaj ko so zastonj preko LetsEncrypt.

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:23 pm    Naslov sporočila: icon_mocker 
----------------------------------------------------------------------------
Prijateljici se pripravljata na zabavo v planinski koči. Planinska koča je polna fantov. Ko se približata koči, ena izmed njiju reče: "Joj, saj ti nimaš pod plaščem sploh ničesar oblečenega!" Pa jo vpraša prva prijateljica: "Seveda ne. A si ti kdaj vstaviš vato v usesa, ko greš na koncert?"

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
“Dobrodošla!” pozdravi Lojze svojo taščo na vhodnih vratih. “Koliko časa boste ostali pri nas?” “Dokler vama ne bom šla na živce.” “A samo tako na kratko ste se oglasili?”

Stran 1 od 35

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group