www.elektronik.si
Malo za šalo XV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pet Maj 19, 2023 6:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Veliko wondowsov.

Avtor: jozedeKraj: Jesenice PrispevekObjavljeno: Sre Maj 24, 2023 7:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prevod - Verjrtno google prevajalnik.

Avtor: slomacuserKraj: Jugovzhodna Slovenija PrispevekObjavljeno: Sob Maj 27, 2023 8:02 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Jun 02, 2023 8:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče je pa tole vzrok za težavo z omrežjem ... Think Laughing

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Jun 05, 2023 5:28 pm    Naslov sporočila:  :)
----------------------------------------------------------------------------
Smile

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Sre Jun 07, 2023 10:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
   

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Ned Jun 11, 2023 11:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem razmišlaj o nakupu, ampak me je minilo.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Tor Jun 13, 2023 12:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Danes sem iz zemlje izkopal dokazno gradivo, da sem neumen. Na eni gredi ga je bilo za tri gajbe. Raje ga ne pokažem, ker me lahko zaprejo v kako ustanovo.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pet Jun 16, 2023 12:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ko umreš, ne veš da si mrtev in ne trpiš. Trpi pa tvoja okolica. Enako je, ko si butl. Če si pa trmast butl, pa okolica trpi še bolj.

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pet Jun 16, 2023 3:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mosqito je napisal/a:
Ko umreš, ne veš da si mrtev in ne trpiš. Trpi pa tvoja okolica. Enako je, ko si butl. Če si pa trmast butl, pa okolica trpi še bolj.


Zgrešil si podforum. To ni vic.😈😂🤣

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pet Jun 16, 2023 5:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imaš prav. Bo treba odpret rubriko "zanimive misli".

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2023 11:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobil sem škatlo 2N3055, pa ne vem kam z njimi.

Avtor: airwolf PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2023 7:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vzamem par kosov, da imam za zalogo če slučajno crknejo v mojem napajalniku.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2023 6:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mosqito je napisal/a:
Dobil sem škatlo 2N3055, pa ne vem kam z njimi.


Laughing Boš moral pa en tranzistor tester spravit skupaj. Po možnosti takega, ki bo posnel karakteristiko in spravil v neko bazo, potem pa na podlagi kakega dobrega algoritma posortiral v skupine s podobnimi karakteristikami. Potem pa zložiš v vrečke z nalepkami kjer bodo vidne karakteristike. Ne pozabi naprintat škatlic/pregrad, da boš potem to lepo po vrsti zložil. Pa ne pozabi se pohvalit, da imaš večjo zalogo od Farnella. Potem pa vržeš stran vso sodobno SMD šaro in začneš uporabljat konkretne tranzistorje ... za nekaj časa jih bo. Laughing Mr. Green

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2023 10:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče bi pa moral prej še narediti napravo za navijanje kurjih črev.

Stran 22 od 35

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group