www.elektronik.si
Malo za šalo XV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
“Dobrodošla!” pozdravi Lojze svojo taščo na vhodnih vratih. “Koliko časa boste ostali pri nas?” “Dokler vama ne bom šla na živce.” “A samo tako na kratko ste se oglasili?”

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kriminalist pride k kmetu, da bi preiskal njegovo posest. Kmet mu pravi, da lahko vse pregleda, razen tistega nasada tam. Kriminalist mu pokaže značko in pravi: "Vidiš to značko? S to značko lahko počnem karkoli in ti ne moreš nič naredit za to!" Čez nekaj minut se kriminalist začne dreti, ko beži pred razjarjenim bikom. Kmet odvrže orodje, steče k ograji in se zadere: "Potegni značko ven! Pokaži mu značko!"

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
"Koliko sklonov pozna slovenščina?", je učence vprašala učiteljica. Janezek se oglasi: "Sedem!" Učiteljica: "Janezek, si prepričan?" Janezek: "Seveda, sedmi je novi. Imenuje se podkupovalnik, vprašamo pa se, komu in koliko."

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Katera je najboljša gorenjska delovna žival? Žirafa! Doma dela, pri sosedu je!

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zakaj blondinka vedno pade na preizkusu zapridobitev vozniškega dovoljenja? Ker vedno skoči na zadnji sedež. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Boo hoo!

Avtor: vesoKraj: Ljutomer PrispevekObjavljeno: Sre Jan 29, 2020 2:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dve cimri v študentskem naselju, Mojca in Andreja, se odločita, da bosta za večerjo spekli hrenovke. Mojca vzame hrenovke, odreže po en kos na vsaki strani hrenovk in jih da v ponev. Andreja jo vpraša: - Zakaj si pa odrezala hrenovke na obeh koncih? Mojca: Nimam pojma, moja mama vedno tako dela. Pride vikend, Mojca gre domov, doma pa prvo vpraša: - Mama, zakaj ti, ko pečeš hrenovke, jih vedno porežeš na obeh koncih? - Pa, ne vem zakaj, ampak moja mama je vedno tako delala. Gre Mojca k babici in jo vpraša isto, babica pa ji odgovori, da je tudi njena mama vedno tako delala. Izgleda, da je to že družinska tradicija. Naslednje jutro gre Mojca na obisk k prababici v dom za ostarele. Oborožena s cvetjem, bonboniero in s polno zalogo potrpljenja. Stara prababica je bila navdušena, da se je še kdo spomni. Mojca zbere pogum in vpraša prababico: - Prababica, zakaj moramo pred pečenjem hrenovk ali klobas, vedno te odrezati na obeh krajih? Prababica: - Ja, a še zdaj niste kupili večje ponve?

Avtor: oldtimer 65Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Feb 26, 2020 9:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Arrow

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Mar 26, 2020 7:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Koriščenje Telekomovih ugodnosti Think

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Mar 29, 2020 11:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Wink Kaj povzroča agresijo, nam pove ta slika. d'oh!

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pon Mar 30, 2020 12:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Wink Otrokova želja za drugo Novo leto... Surprised

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Tor Mar 31, 2020 11:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi v teh težkih časih se da nekaj zaslužiti. Sicer je glede na graf vmes šlo vse v r*t, ampak sedaj je že bolje.

Avtor: brezimenko PrispevekObjavljeno: Pon Apr 06, 2020 9:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tega človeka verjetno večina pozna iz neke serije filmov.

Avtor: Ravne PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2020 7:43 pm    Naslov sporočila:  Jajca
----------------------------------------------------------------------------
Žalostna jajca

Avtor: Ravne PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2020 7:45 pm    Naslov sporočila:  Trikotniki
----------------------------------------------------------------------------
Koliko trikotnikov vidiš?

Avtor: Ravne PrispevekObjavljeno: Pon Apr 13, 2020 7:51 pm    Naslov sporočila:  Zajčki
----------------------------------------------------------------------------
Letošnji čokoladni zajčki.

Stran 2 od 35

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group