www.elektronik.si
Malo za šalo XV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 34, 35, 36  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2022 11:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mucek je napisal/a:
The difference between Elisabeth II. and punk:
Punk's not death! Very Happy

Q: Kako glasbo poslušaš
A: Vse živo in Tošeta...
*je star. Zdaj bi lahko uporabil Dragojevića itd

Avtor: Proteus PrispevekObjavljeno: Ned Okt 16, 2022 8:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če gradiš novo bajto je zelo pomembno, da imaš arhitekta, ki te razume Mr. Green
https://www.youtube.com/shorts/yVG5o7f4IXI

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2022 6:47 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Reče Janezek učiteljici: "Jaz bom prvi človek ki bo pristal na Soncu."
Učiteljica mu odvrne: "Kako!? To vendar ni mogoče, te bo ja zažgalo." Janezek: "Jaz bom pristal ponoči."

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sob Okt 22, 2022 8:34 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
You can't debug without bugging.

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2022 9:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dva kolega se dogovorita, da gresta skupaj na nogometno tekmo in da bosta ob vsakem zadetku spila špricar. Ko se tekma konča 0:0 prvi predlaga: Greva raje na košarko!

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Ned Okt 23, 2022 11:05 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mož: Žena, en problem imam...
Žena: Čakaj, čakaj. Sedaj sva oženjena in vsi tvoji in moji problemi so najini problemi.
Mož: OK. Žena en problem imava.
Žena: Kakšn pa?
Mož: Najina ljubica je noseča

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Okt 24, 2022 5:11 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pride nekega dne ženska v lekarno pa reče lekarnarju:
"Jaz bi, prosim, kupila dozo arzena!" Pa pravi on: "Gospa, arzen je hud strup. Kaj pa bi vi radi naredili z njim?" Ona: "Ubila bom moža!" Lekarnar: "Gospa, jaz vam arzena ne morem prodati, sploh pa ne za taksen namen!" Pa ona brez besed iz torbice potegne sliko in jo prisloni na steklo, ki loči lekarnarja in njo. Na sliki sta njen mož in lekarnarjeva žena v postelji. Pa pravi on:" Joj gospa, se opravičujem. Nisem vedel, da imate recept!"

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Pon Okt 24, 2022 5:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na razgovoru za sluzbo se pojavi obdarjena plavolaska ... Koketno direktorju pove: "Delala bom prav vse, kar je boste rekli!"
"No super! Pol pa kar zacni tamle STMe programirat ..."

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Okt 25, 2022 5:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dva moža sta tiho ribarila in pila pivo.
Potem Janez reče: "Mislim, da se bom ločil od svoje žene, že dva meseca ni govorila z mano." Ivan ribari naprej in počasi pije pivo, ter reče: "Raje premisli, Janez, tako žensko je težko najti."

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Nov 01, 2022 7:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
“Očka mi je obljubil 50 evrov za vsako petico,” je povedal Mišo učitelju.
“Saj nobene nimaš,” je odvrnil učitelj. “Imam predlog: zapišite mi jih nekaj in denar si bova delila."

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 9:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prva moto dirka....

Avtor: simens312Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Nov 03, 2022 10:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Trajekt pluje iz Reke v Split in naprej v Dubrovnik. Kmalu po izplutju iz Splita začne neka ženska peklensko preklinjati. Potnik poleg nje jo vpraša: ''Kaj se je pa zgodilo, gospa?'' Ženska: ''Moj mož je stopil s trajekta samo po časopis, očitno pa se je ustavil v bifeju in zamudil odhod.'' Potnik jo potolaži: ''Saj vas razumem, gospa. Brez skrbi, bova pogledala v ladijski restavraciji, če imajo mogoče kakšen časopis za vas!''

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 6:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kako se imenuje ta pogon?

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 9:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Twisted drive.?

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Ned Nov 20, 2022 9:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Najhitrejši kuhar.

Stran 12 od 36

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group