www.elektronik.si
Malo za šalo XV
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 33, 34, 35  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pet Feb 03, 2023 1:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pistacija

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Sob Feb 04, 2023 10:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tud mene nekaj hrbet boli in razmišljam o....

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sob Feb 04, 2023 9:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://m.youtube.com/watch?v=3aFEpTYZgK0

Avtor: Proteus PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 1:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
...

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 1:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Huh...

Avtor: slomacuserKraj: Jugovzhodna Slovenija PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 3:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Avtor: sebastjan76Kraj: Ajdovscina PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 11:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Panika

Tovarišica sprašuje v šoli kaj je panika.

Miha odgovarja: “Poplave.”

Ivan odgovarja: “Požari.”

Franc odgovarja: “Potresi.”

Jože odgovarja: “Plazovi.”

Tovarišica: “A še kdo kaj ve?”

Janezek dvigne roko in reče: “Rdeča pika.”

“Zakaj je rdeča pika panika,” začudeno vpraša tovarišica.

Janezek: “Moja sestra vsak mesec naredi rdečo piko na koledar, zdaj je pa ni naredila že tri mesece in je v hiši taka panika!”

Avtor: sebastjan76Kraj: Ajdovscina PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 11:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ženino darilo

Ivan ni bil prav pameten in njegovi prijatelji so se pogosto norčevali iz njega. Nekoč je prišel urejen kot že dolgo ne. Povsem nova obleka, kravata, čudovita srajca.
– Madona Ivan, kako pa si se danes uredil, so se čudili sodelavci.
– Ženino darilo.
– Ali je bilo presenečenje?
– Pa še kakšno. Včeraj, ko sem prišel domov malo prej kot navadno, me je obleka že čakala na postelji.

Avtor: sebastjan76Kraj: Ajdovscina PrispevekObjavljeno: Pon Feb 20, 2023 11:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kako japonec imenuje slovenske ceste? Sama-jama

Avtor: slomacuserKraj: Jugovzhodna Slovenija PrispevekObjavljeno: Tor Feb 21, 2023 9:06 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobro jutro

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Feb 22, 2023 1:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmmm...

Avtor: slomacuserKraj: Jugovzhodna Slovenija PrispevekObjavljeno: Sre Feb 22, 2023 9:25 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------

Avtor: slomacuserKraj: Jugovzhodna Slovenija PrispevekObjavljeno: Čet Feb 23, 2023 1:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
….

Avtor: sebastjan76Kraj: Ajdovscina PrispevekObjavljeno: Čet Feb 23, 2023 11:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Oče štorklja in sinko štorklja sedita v gnezdu.Sinko joče in stari ga skuša pomiriti: "Ne joči, dragi moj. Mamica se bo kmalu vrnila, ljudem nosi otroke in jih dela srečne." Naslednji dan sta v gnezdu mama štorklja in sinko štorklja. Mali spet joče in mama ga boža: "Ne joči, mali moj. Oči bo kmalu nazaj, zdaj prinaša veselje novim mamam in očetom." Nekaj dni pozneje sta obupana oče storklja in mama štorklja. Sinka ni nikjer. Nekoliko pred zoro se le vrne in vsa pretresena ga vprašata, kje je bil. Mali se smehlja: "V študentskih domovih, na smrt sem jih prestrašil!"

Avtor: sebastjan76Kraj: Ajdovscina PrispevekObjavljeno: Čet Feb 23, 2023 11:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ŠALA
Janez gre k prijatelju na obisk. Ta je bil ravno v delavnici in Janez ga vpraša: "Kaj pa delaš"? Prijatelj mu dogovori: "Stol za ženo". Janez: "Pa gre"? Prijatelj: "Gre, gre, samo elektrika še manjka.

Stran 17 od 35

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group