www.elektronik.si
Nakup rabljenega računalnika.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Strojna oprema

Avtor: sbx PrispevekObjavljeno: Pet Jun 07, 2019 5:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
grega09 je napisal/a:

Še vedno imam pa raje clean inštalacijo, kot pa neko nadgradnjo kar eno preko drugega. Samo po problemih kliče...


Saj tu gre za "clean" inštalacijo.

Avtor: grega09 PrispevekObjavljeno: Pet Jun 07, 2019 7:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, sem razumel. Samo komentar sem podal na tisto posodobitev, ki jo je takrat izvajal Microsoft, ko so imeli možnost posodobitve kar čez sedmico.
Pri nas je bilo potem pri uporabnikih CAD programov potem kup problemov, kar sem zasledil po pritožbah uporabnikov. Sistem je postal nestabilen in imel si lahko težave...

Avtor: zazKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jun 10, 2019 8:00 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Peter123 je napisal/a:
@zaz
Bi prosil za prodajalca in ceno.


Prodajalec je Pocen PC iz Gorice. Cena slabih 600€.

Avtor: KetaminKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Čet Jul 18, 2019 2:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Koliko berem sem jaz dobil kar dobro stvar. Kupil pred parimi tedni Zbook workstation pa morem rečt zaenkrat da sem zelo zadovoljen. Dal pa 580 eur (na strani je 615€ vendar sem dobil še popust Smile

Se vam zdi vredno denarja?

Intel® Core™ i7-4810MQ (2.80 GHz / Turbo 3.80 GHz)
32 GB DDR3
480 GB SSD
15.6" FHD 1920x1080 16:9 IPS
Nvdia Quadro K2100M

http://www.secondoption.si/rabljeno/rabljeni-prenosnik/izdelek/rabljen-prenosnik-hp-zbook-15-g2-workstation-i7-ram-32-gb-ssd-disk-156-fhd---quadro-grafika-ips-zaslon-ihz15g2i74qk219m

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group