www.elektronik.si
Ta je za zdrav želodec

www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Ned Jul 21, 2019 10:24 am    Naslov sporočila:  Ta je za zdrav želodec
----------------------------------------------------------------------------
Ta vic zlobni povejo pri skupnem kosilu in potem opazujejo reakcijo v družbi.

Bilo je pred leti. Študentje niso imeli študentskih bonov in so često bili lačni.
Dva taka študenta medicine sta vadila v secirnici in odprla novo truplo. Iz njega sta potegnila želodec, ga lepo stehtala, dokumentirala vse, kar sta počela. In tako sta tudi odprla želodec, da sta videla vsebino. In vsebina je bila, strašno grdo za lačne ljudi, golaž.
"Ah, golaž, "Je vzdihnil prvi. "Kaj misliš, ga pojeva?!"
"Hmm," zabrunda drugi, "saj bi, ampak je mrzel. Ne bom. Mrzel ni dober."
"Oo, jaz pa bom." odvrne prvi in prelije vsebino želodca v pločevinsto posodo v obliki ledvičke.
In poje golaž. Potem nadaljujeta z delom, a čez čas se želodec prvega študenta upre, in študent izbruha vso vsebino. Ko drugi študen to vidi, hitro podstavi svojo 'ledvičko', se pravi posodo,in reče.
"Krasno! Lepa hvala, ker si mi ga pogrel!"

Ali pa tega.
V gostilni družba sedi za mizo, kelner prinese juhe. Pri tem namaka konec palca v juho na robu krožnika.
Gost postane razdražljiv in reče kelnerju: "Poslušajte, zakaj vraga namakate prst v mojo juho?!"
"Ja, veste, " odgovori kelner, "Imam črva pod nohtom pa moram držati prst na toplem."
"Ja, ampak zakaj v moji juhi? Vtaknite prst rajši v vašo rit!"
"Saj sem ga imel prej v riti." Zaključi kelner debato.























i

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group