www.elektronik.si
V-A meter ?

www.elektronik.si -> Avtomatizacija v industriji

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2020 5:12 pm    Naslov sporočila:  V-A meter ?
----------------------------------------------------------------------------
Je kdo že poskusil tole? Standardna luknja 22mm luknja za elemente za montažo na pult. Cena je smešna - praktično cenejša od navadne kontrolke. Če stvar deluje kot naj bi bi bila zelo uporabna.

Avtor: HalonKraj: Topolšica PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2020 11:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam že nekaj časa in dela dobro, sem pa naročil iz daljne dežele.
Informativna cena.

LP

Avtor: malciKraj: Polhov Gradec PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2020 11:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz uporabljam one druge,dvovrstične, z A-metrom in tokovnim TR že več kot leto dni, deluje brezhibno, so tudi iz daljne dežele.

lp

Avtor: me2d PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2020 6:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi meni delajo brezhibno že precej časa. Iskal sem 22mm tlivke, da bi imel kontrolo prisotnosti faze. Izkazalo se je, da so tile A/V/Hz metri iz Kitajske celo cenejši od tlivk v naši lokalni trgovini...

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Pet Mar 13, 2020 8:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam takle termometer, sicer še ne prav dolgo. Do sedaj lahko pohvalim.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Čet Jul 30, 2020 9:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
glede na to da je tokovnik 100-amperski, me zanima kakšna je točnost na začetku skale, to je recimo tam nekje od 0-10A.

Ali ima katera od teh naprav kakšen "jumper" ali kodirno stikalo, s katerim bi lahko nastavljal število ovojev skozi tokovnik ? Npr. 10 ovojev pomeni "polni odklon" že pri 10A, ne šele pri 100A.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group