www.elektronik.si
Elektroliti - axial

www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jul 14, 2020 6:03 pm    Naslov sporočila:  Elektroliti - axial
----------------------------------------------------------------------------
Se še to sploh proizvaja? Gledam po spletnih trgovinah pa skorajda ne najdem.
Delam ponatis vezja iz pred ca 20 let. Ploščice imam že narejene. Na vezju imam predviden en večji axialni elektrolit. Ok načeloma lahko postavim gor pokončnega. Nekako zaradi izgleda vezja mi bi bolj ustrezal ležeč.

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Tor Jul 14, 2020 7:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
zakaj ne ?

https://si.farnell.com/w/c/passive-components/capacitors/aluminium-electrolytic-capacitors/leaded-aluminium-electrolytic-capacitors?capacitor-terminals=axial-leaded

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jul 14, 2020 7:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem gledal tudi na Farnell preden sem napisal sporočilo.
"običajen" 3300uF/50V kondezator ***klik***

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Tor Jul 14, 2020 9:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pazi, če je izdelek dobavljiv iz ZDA (kar 3300uF/50V je) in ne iz EU, boš dal kar nekaj cvenka za dostavo! Kar je na Farnellu dobiš za isto ceno, če naročiš pri IC Elektronika.
Pri slednjem imajo najbližjega 4700uF/63V na zalogi. Cena tam tam s 3300uF/50V.

Avtor: ObelixKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2020 10:06 am    Naslov sporočila:  Re: Elektroliti - axial
----------------------------------------------------------------------------
Silvo je napisal/a:
Se še to sploh proizvaja? Gledam po spletnih trgovinah pa skorajda ne najdem.
Delam ponatis vezja iz pred ca 20 let. Ploščice imam že narejene. Na vezju imam predviden en večji axialni elektrolit. Ok načeloma lahko postavim gor pokončnega. Nekako zaradi izgleda vezja mi bi bolj ustrezal ležeč.


Kakšne vrednosti pa bi naj imel ?

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sre Jul 15, 2020 9:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za odgovore. Spraševal sem zgolj informativno. Bodo šli gor pokončni - tega imam sicer dovolj na zalogi.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group