www.elektronik.si
Poceni PLA

www.elektronik.si -> 3D Tiskanje

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 12:09 am    Naslov sporočila:  Poceni PLA
----------------------------------------------------------------------------
Upam, da ne bo prehuda reklama...
https://plastikatrcek.si/en/izdelek/pla-mix-filament/

cena se mi zdi ugodna, sploh ker večino stvari tiskam s prvim filamentom, ki pride pod roke in mi je večinoma vseeno, kakšne barve je kos.

Avtor: int47Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 9:57 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri "MIX" barvi se splača preverit zalogo in rezervirat. Količine niso neomejene.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 10:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj stalno piše zaloga.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 8:39 pm    Naslov sporočila:  Re: Poceni PLA
----------------------------------------------------------------------------
mosqito je napisal/a:
Upam, da ne bo prehuda reklama... https://plastikatrcek.si/en/izdelek/pla-mix-filament/


Zelo dobrodošla informacija Dancing ... tukaj s takimi "reklamami" nimamo težav Wink ...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Sep 17, 2020 10:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
No, me veseli.

Nekje drugje je bila namreč vedno težava, če se je "hodilo v zelje" dvornim dobaviteljem Brick wall

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 5:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam kupujem filament pri Trcku. Nisem velik porabnik - letno porabim 5-6 kolutov. Za moje potrebe je kvaliteta zadovoljiva. Do sedaj nisem imel nobenih težav z njim.

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 7:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ena stranka je omenila, da nabavlja filament pri TME in da je zelo zadovoljna tako s ceno kot s kvaliteto (pa printajo precej!). Bomo pogledali, mi navadno pri Prusi vzamemo: printamo malo in se so izkazali za najbolj konsistentne.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Pet Sep 18, 2020 9:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za info. Sem pogledal in je kar OK cena, če je tudi kvaliteta top.
https://www.tme.eu/si/sl/katalog/3d-tiskalniki-in-pribor_113413/?visible_params=2%2C2813%2C5%2C2847%2C1255%2C2814%2C39%2C2834%2C2844%2C511%2C667%2C351&mapped_params=2813%3A1586822%3B

Bom ob naslednjem naročilu pri TME dal enega v košarico.

Avtor: tonesem PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2022 1:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Še kakšna ugodna cena kje ? Rabim nekaj kolutov...

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2022 11:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Trček je zaključil akcijo. Preveri pri 3Djake.

Avtor: mmelektronikaKraj: Medvode PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2022 1:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri trčku je celo leto akcija, samo osebno moraš tja.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group