www.elektronik.si
Iščem lesene škatle

www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Pet Nov 20, 2020 8:13 pm    Naslov sporočila:  Iščem lesene škatle
----------------------------------------------------------------------------
V starih časih s(m)o v Iskri uporabljali lesene škatle 27,5x45cm.
Za male pare sem dobil dva regala za točno take škatle. Iščem torej približno ohranjene škatle teh dimenzij (višine 5-7cm) ali ugodnega izdelovalca.
Priporočam se za vsak koristen namig.
Aja, količina cca. 150 kos, odvisno tudi od cene...

Avtor: RobiStromKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Nov 20, 2020 10:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Živijo, tudi sam sem dobil tako omaro. Gledal sem na ebay-u.... Sedaj sem pa našel eno firmo pri nas, ki ima škatlice v katalogu link do Maticamb
Različne dimenzije višine 63mm, cene se začnejo pri 0,26€ na kos pa tja do 2,5€ za večje. So pa to kot vložki za kovčke z drobnim materialom.

Dopis: Ko sem še enkrat prebral, se mi zdi da vi iščete lesene "predale", jaz pa vložke za v predale... ?

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Nov 22, 2020 9:56 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bauhaus ima veliko dimenzij narejenih, tudi s pokrovi.

Avtor: dgrudeKraj: Velike Lašče PrispevekObjavljeno: Ned Nov 22, 2020 11:08 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo
Omenjene škatle bi lahko naredil za cca 10€ na kos. Za točno ceno bi potreboval več podatkov. Če te zanima me kontaktiraj preko zs.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group