www.elektronik.si
Covid 19 cepljenje
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Covid 19 se boste cepili ?
Da, takoj ko bo možno
36%
 36%  [ 38 ]
Da, a ne takoj bom počakal, da vidim učinkovitost oz. morebitne stranske učinke
25%
 25%  [ 26 ]
Ne, ne bom se cepil
36%
 36%  [ 38 ]
Ne, ne bom se cepil covid 19 ne obstaja
1%
 1%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 104


Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 6:25 pm    Naslov sporočila:  Covid 19 cepljenje
----------------------------------------------------------------------------
Na spletni strani e-uprava je na voljo spletni obrazec, s katerim lahko državljani izrazijo interes za cepljenje proti covidu-19. Kako je mnnje obiskovalcev foruma.
Se boste cepili?


Nazadnje urejal/a Silvo Tor Dec 08, 2020 7:46 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 6:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Moj odgovor je da.
Zakaj?
Nisem več najmlajši.
Farmaciji zaupam.
Zakaj?
V mladosti sem bil cepljen proti vsem kar se je cepilo. Prav tako sem dobil vsaj dve ali tri "vakcine", ko sem služil JNA. Po tistem se kakih 30 let nisem več cepil. V tem času tudi nisem bil resno bolan. Ob zadnji menjavi službe sem zaradi narave dela bil cepljen proti klopu, hepatitisu, tufusu... kakih stranskih učinkov ni bilo.
Osebno ne poznam nikogar, ki bi imel kadarkoli kake posledice oz stranske učinke zaradi cepljenja.

Avtor: Wrecker PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 6:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Angleži že nabavili cepivo in njihovi vrhunski laboratoriji so ga hitro odobrili, že cepijo in ne komplicirajo.
Pri nas nimamo ne odobritve, ne cepiva a z nekim obrazcem zbirajo hipotetične prijave.
Birokracija v sloveniji zgrabi vsako priložnost za kompliciranje na polno!

Osebno cepivu zaupam in bi se cepil ko bom na vrsti.

@Silvo: ja v JNA je prišla ekipa in so rekli: danes je vakcinacija. Noben ni spraševal proti čemu in ali je varno,... Ni bilo pa o tem niti preveč varno spraševati. Laughing

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 7:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Wrecker je napisal/a:
....

Osebno cepivu zaupam in bi se cepil ko bom na vrsti.

@Silvo: ja v JNA je prišla ekipa in so rekli: danes je vakcinacija. Noben ni spraševal proti čemu in ali je varno,... Ni bilo pa o tem niti preveč varno spraševati. Laughing


Kaj je bilo v tistem "JNA" cepivu je bila očitno skrivnost. Ko sem bil nazadnje cepljen sem se pogovarjal z zdravnico o tem. Vprašal sem jo, če ve proti čemu smo bili cepljeni v vojski. (starejša zdravnica - sem pričakoval da ve) Rekla je, da je bil en odmerek zanesljivo cepivo proti tetanusu. Kaj je bilo ostalo pa ni imela pojma.

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 10:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz načeloma zaupam farmaciji, ampak večkrat se pa držim "ne popravljaj če ni pokvarjeno". Bolj pa razmišljam da bi se cepil prozi kakšni bolezni, ki jo širijo klopi (ceki). Tisti hudič mali pa zna pustiti nesnago za seboj...

Avtor: grega09 PrispevekObjavljeno: Tor Dec 08, 2020 11:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz se bom tudi cepil, ko bo možno. Verjetno bodo pa drugi, ki to bolj potrebujeo prej na vrsti, kar je prav.

Sam sem pa cepljen proti vsem, kar so nas v šolah, pa potem se redno cepim proti klopnemu meningitisu.

Otroka sem dal pa tudi cepiti proti vsem, kar je bilo brez plačila. Razen za meningitis smo plačali.

Avtor: Energetik-mKraj: Zagorje PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 1:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne vem, kaj pridobiš s cepljenjem, če si prebolel covid. Počakal bom, da bo jasno, kako dolgo si imun. Morda konec 2021, če bo še aktualno.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 9:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Energetik-m je napisal/a:
Ne vem, kaj pridobiš s cepljenjem, če si prebolel covid. Počakal bom, da bo jasno, kako dolgo si imun. Morda konec 2021, če bo še aktualno.


Tole je zanimivo vprašanje. Pravzaprav me zanima kak je vpliv cepljenja na nekoga, ki je covid prebolel in to sploh ne ve.

Avtor: BojanRKraj: Vnanje Gorice PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 9:49 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se bom cepil.
Resda obstaja seznam potencialnih stranskih učinkov cepljenja, ampak obstaja tudi seznam potencialnih stranskih učinkov prebolelega Covid-19.
S tem, da moraš najprej bolezen preboleti. klik

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 10:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nihče od vas pa ni pomislil na to, da bi šel k zdravniku in jim rekel, da naj predpišejo vitamin D na recept.

Je dokazano, da pomaga. Sploh pa bi to morala biti vsakoletna praksa, ker ga pozimi veliki večini močno primanjkuje.

Menim, da bomo slej ko prej vsi dobili virus vase, tako kot je vsak že imel prehlad in gripo.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 11:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Počakal bom na informacije iz tujine, našim ne verjamem več nič.

Avtor: sebastjan.kamensekKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 12:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se pridružujem mnenju Baresi... Naši se obnašajo kot otroci v peskovniku... kdo bo komu vzel lopatko... katastrofa... Ni čudno, da se nam pri takih papkih smeje pol sveta... Vedno bolj se čudim, da nas je samo 2 miljona, pa še vedno uspemo najt take bisere...

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sre Dec 09, 2020 9:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne cepim se proti gripi in dvomim, da se bom cepil proti Covidu, ne glede ne to, da mi je oče umrl zaradi korone, kakor so zabeležili dohtarji, toda nikjer ne piše, kaj je bil dejanski vzrok (srce,.......).

Avtor: arksiKraj: Dolenjska PrispevekObjavljeno: Čet Dec 10, 2020 2:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmm, ne vem, če je vse tako dobro in lepo okrog teh cepiv.

Avtor: pinkobalinko PrispevekObjavljeno: Pet Dec 11, 2020 1:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz se bom cepil. Računam da bom, zaradi službe, dokaj hitro na vrsti.

Stran 1 od 33

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group