www.elektronik.si
Covid 19 cepljenje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Covid 19 se boste cepili ?
Da, takoj ko bo možno
36%
 36%  [ 38 ]
Da, a ne takoj bom počakal, da vidim učinkovitost oz. morebitne stranske učinke
25%
 25%  [ 26 ]
Ne, ne bom se cepil
36%
 36%  [ 38 ]
Ne, ne bom se cepil covid 19 ne obstaja
1%
 1%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 104


Avtor: elektrolitKraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Sre Jun 02, 2021 8:57 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kako podrobna kronologija, bravo. Applause

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Ned Jun 20, 2021 4:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prejšni teden dobil še "2.šus"

V bližnji prihodnosti nameravam iti v Avstrijo. Na
avstrijskem veleposlanistvo berem da je za vstop potrebno potrdilo o cepljenju in sicer Copy/paste :
Kot potrdilo o cepljenju se priznavajo uradni dokumenti v nemškem (Ärtztl. Zeugnis) ali angleškem jeziku (Health certificate) ali rumena izkaznica cepljenj, v katero je vnešeno cepljenje.

Rumeno izkaznico imam - zanima me, če je kdo z njo prestopal, da ne bi bil slučajno potem na meji presenečen.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Jun 20, 2021 11:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislim, da si boš moral naprintat potrdilo iz portala ( prijava tukaj. ). Rumena knjižica verjetno ne bo dovolj.

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Pon Jun 21, 2021 2:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če je bližnja prihodnost šele julija, potem boš lahko uporabil digitalno zeleno potrdilo.

Sicer pa če piše 'rumena izkaznica cepljenj',...

Avtor: lucca brassiKraj: KOČEVJE PrispevekObjavljeno: Sob Jun 26, 2021 5:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
na hrvaško not , v morje in nazaj včeraj , na meji 2x 3 min , osebna + cepilna izkaznica.

Avtor: ConvertKraj: NM PrispevekObjavljeno: Sre Jun 30, 2021 6:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sodelavec včeraj v Zagreb in nazaj, razen osebne nihče nič pogledal. Ima tudi potrdilo o cepljenju. Glede na rečeno v medijih glede obveznih dokumentov za nemoten prehod meje malo čudno, ampak ok.

Ontopic; že bil cepljen, 2x AZ. Razen malo slabšega počutja nič posebnega po cepljenju.

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 11:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
2.9. sem dobil še drugi šus Pfizerja...
Povsem brez vsakega stranskega učinka, nobenih nepravilnosti ne opažam... (tisto kar sama roka rahlo boli zaradi same igle, seveda ne štejem) Očitno sem res medicinsko-gledano zelo nezanimiv primer. Mr. Green

Sem pa s cepljenjem čakal do zadnjega - sedaj po skoraj enem letu, ko sem zbral več informacij od ljudi, ki so bili in ki niso bili cepljeni; v bistvu nihče od poznanih cepljenih ni imel resnih stranskih učinkov.

Avtor: jozedeKraj: Jesenice PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 2:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Včeraj prejel prvi odmerek, najprej nisem čutil prav nič, šele čez nekaj ur sem začutil, da me nekoliko boli rama. To ni zaradi vboda igle ampak zaradi vbrizganega cepiva, reakcija telesa na "tujek", oziroma reakcija imunskega sistema.
Sem pa kar nekaj časa odlašal, ker sem bil tik pred novim letom cca 14 dni zelo v slabem stanju. mi je bilo kasneje žal, da nisem preko osebnega zdravnika šel na test, tako sedaj ne bi potreboval cepljenja.

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 2:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mnogim, ki se niso testirali, je bilo pozneje žal. Pač pogoji definirani v nekem smislu za nazaj.
Ampak zdaj je od novega leta več kot 180 dni, kolikor trenutno velja prebolelost, in se ti ni treba sekirati.

Avtor: jozedeKraj: Jesenice PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 3:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V bistvu se ne sekiram, verjetno bi zadostoval samo poživitveni odmerek.

Bomo videli, kako bodo obravnavali tiste, ki so sicer bili že dvakrat cepljeni in je ptreteklo tudi več kot 6 mesecev, ali bodo tudi zahtevali, da se ponovno cepijo s poživitvenim odmerkom.
Zgleda, da je na tem področju še kar nekaj nejasnosti.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 4:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dokler ne bo izpolnjena agenda, poživitvenih odmerkov bo več. Zelo zanimivi prevod booster-ja v poživitev.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 9:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
od 15.09.2021 naprej manjka odgovor "Da, ker sem v to prisiljen zaradi vladnih ukrepov"

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 10:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
psevdonim je napisal/a:
od 15.09.2021 naprej manjka odgovor "Da, ker sem v to prisiljen zaradi vladnih ukrepov"
Kje pa, Koritnik je rekel, da so ljudje spoznali, da se je dobro cepit

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2021 9:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Njegov priimek pove vse.

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2021 9:56 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sicer ne maram debat okoli tega kovida, ampak me je pa prešinila ideja.
Znano je, da so ti ukrepi protipravni. Nekateri smo v manjvrednem položaju, čeprav ustava pravi, da smo vsi enaki. Tožba proti državi je kraja iz lastnega žepa.

Sedaj vprašanje odvetnikom in ne enim, ki mislijo, da vedo več.
Kaj bi se zgodilo, če bi šel v osebno tožbo proti ljudem, ki mi protiustavno kradejo svobodo do prostega gibanja? V mislih nimam delavcev, ki samo spoštujejo ukaze, ampak proti plešastim in manj plešastim psihotom

Stran 8 od 33

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group