www.elektronik.si
Nadzor nad telefonom

www.elektronik.si -> Android, tablice in telefoni

Avtor: hudamravljicaKraj: LUCIJA PrispevekObjavljeno: Sre Maj 05, 2021 2:52 pm    Naslov sporočila:  Nadzor nad telefonom
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,
Ali je možno odstraniti vse aplikacije, tudi Google iz pametnega telefona z Androidom in pustiti samo klice, SMS-e in Viber tako, da otrok ne more dodati nič sam brez posebnega gesla.
Sem iskal po spletu in razen starševskega nadzora ne najdem nič pametnega.
Če ni možno bom nabavil en"neumni" telefon.

Avtor: RobiStromKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Maj 05, 2021 8:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Aplikacija "Family Link" omogoča blokade vsega, časovne omejitve, itd. Vse nastavljaš prek svojega (starševskega) telefona.

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Sre Maj 05, 2021 9:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kako se stvari spreminjajo s časom.

Ko sta bili moji hčerki majhni sem na TV montiral tipko za izklop v sili katerega si lahko izklopil le s ključkom. Kmalu sta pogruntali kako televizijo vklopiti s pomočjo odvitja pokrova ohišja na katerem je bilo stikalo montirano... danes sta obe tehnično dobro podkovani in znata uporabljati tudi orodje. Very Happy

Avtor: Energetik-mKraj: Zagorje PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2021 6:47 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jabolko ne pade daleč od drevesa. Pa ja nisi pričakoval, da ju ne bo zanimalo, kaj je ata namontiral v tisto škatlico.

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2021 4:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Veš, da se večkrat nasmejemo na ta račun. Laughing

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group