www.elektronik.si
Posodobitev android aplikacije

www.elektronik.si -> Borza dela

Avtor: erbiKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2021 8:33 pm    Naslov sporočila:  Posodobitev android aplikacije
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

pred leti mi je nekdo z Android Studio izdelal aplikacijo za radijski stream predvajalnik. Sedaj mi aplikacija teži, da ni varna, ker naj bi bila zastarela in ni več kompatibilna z novo verzijo androida, oziroma z novo politiko zasebnosti.

Imam source.

Bi mi kdo lahko to pogledal in posodobil?

Ponudbe lahko kar na ZS.

Avtor: S57KSLKraj: Slov. Konjice PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2021 11:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če deluje, ne popravljaj.

Avtor: erbiKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2021 11:24 am    Naslov sporočila:  Deluje, ampak ...
----------------------------------------------------------------------------
Deluje že deluje, vendar če hoče kdo na novo namestiti, potem telefon teži, da ni skladnosti in seveda takrat vsakdo prekine z nameščanjem.

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2021 11:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Daj si gor npr. Lemon radio.

Avtor: S57KSLKraj: Slov. Konjice PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2021 11:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ni kakšnega FOSS (free and open source software) odjemalca za streaming?

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_UPnP_AV_media_servers_and_clients

Avtor: erbiKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2021 11:54 am    Naslov sporočila:  google play
----------------------------------------------------------------------------
Zadevo bi kot app rad spravil na Google Play

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group