www.elektronik.si
Philips Sonicare Airfloss

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Sob Jun 12, 2021 10:13 am    Naslov sporočila:  Philips Sonicare Airfloss
----------------------------------------------------------------------------
Je že kdo popravljal tole?

Pri meni je prišlo do puščanja, sumim, da na spoju med mehanizmom in zgornjim delom ohišja. Voda potem pride v elektroniko, kar slednji ni všeč. Menjal sem že obe tipki in premostil dve prekinjeni vezici. Pred sestavljanjem sem na spoju uporabil silikonski kit, pa ni pomagalo. Težava je, ker se ne vidi točno kje in kako pušča, ker je skrito v zgornjem delu ohišja.
Očitno imajo tudi drugi s tem velike težave. Je mogoče kakšna novejša serija bolj zanesljiva?

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Sob Jun 12, 2021 10:25 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
SoniCare ima po mojem prav namenski design failure glede tega (in se ene plasticne "sklopke" noter), ker prav vse so nam (meni, sodelavcu, kolegom) pocrkale v obdobju 24-36 mesecev. Kaj dosti pametnega narediti ni, kupis najcenejso varianto (dve scetki sta bili 90 eur v bigbangu pred casom) in ko crkne zamenjas. Ali pa uveljavljas garancijo, ce se se izide ...

Lp, G

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Sob Jun 12, 2021 8:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ups, ti o vodni prhi pises, jaz pa o scetki ... Wink
To pa ne bi vedel, mi imsmo Waterpik-ovo, na ene 7 let jo menjamo ponavadi.

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Pon Jun 14, 2021 12:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
zobno prho sem uporabljal nekaj let dokler nisem zasledil vedno pogostejših opozoril o tem da lahko s to napravo medzobne bakterije nabiješ v krvni obtok

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group