www.elektronik.si
Iščem konektor

www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: romascenkoKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Jul 14, 2021 3:28 pm    Naslov sporočila:  Iščem konektor
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!

Zanima me ali kdo pozna konektor na sliki vidim da na njemu piše Molex to je pa tudi vse... malo sem iskal pa našel nič konkretnega Smile



Lp

Avtor: Igor01Kraj: KK PrispevekObjavljeno: Sre Jul 14, 2021 3:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Molex 9 Pin (3x3)

LP

Avtor: ciciKraj: Trbovlje PrispevekObjavljeno: Čet Jul 15, 2021 6:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Slike ne vidim.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Čet Jul 15, 2021 8:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nisi edini!

Avtor: romascenkoKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Jul 16, 2021 11:21 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se opravičujem ampkak izgleda da Igor jo je videl , jaz jo vidim, spodaj prilagam še en link.. upam da sedaj vidijo tudi ostali Smile

Zakaj pa ne dodaš slike direktno na forum? Spodnjo sliko sem ti dodal jaz.
Branez

Avtor: tlogar PrispevekObjavljeno: Pet Jul 16, 2021 1:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj takega? https://www.tme.eu/en/details/nlsw-3x3/raster-signal-connectors-6-35mm/ninigi/

Samo raster moraš izbrati pravi.

Avtor: romascenkoKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Jul 20, 2021 9:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Živjo

@Branez hvala , a veš da niti ne znam dodati slike direkt na forum Smile Lahko pa me poučiš za v prihodnje. @tlogar mislim da ta ni ok.. potrebujem identični konektor , ki pa ga ne dobim. Je pa opcija ,da kupim podobnega in samo poberem ven pine ter uporabim staro podnožje pa bo OK...

Lp

Avtor: ciciKraj: Trbovlje PrispevekObjavljeno: Tor Jul 20, 2021 5:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
dodajanje slike

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group