www.elektronik.si
Pečica in kuhalna plošča

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: nunec PrispevekObjavljeno: Ned Sep 26, 2021 12:42 pm    Naslov sporočila:  Pečica in kuhalna plošča
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeno društvo strokovnjakov, sem novinec na tem Forumu in tudi nisem tako globoko podkovan v elektroniki, kot sem opazil v nekaj prebrskanih temah. Ne vržem pa puško takoj v koruzo.
Moj problem, imam pečico Gorenje Model BC735E10XG in kuhalno ploščo Bauknecht Model EKS3480, ki imata vsaka svojo različno povezavo. Smiselno bi bilo na plošči zamenjati konektorje in se prilagoditi pečici. Ne vem, če je to dobavljivo. Rabil bi potem imel tudi shemo povezave. Vesel bom vsakega nasveta/pomoči. LP

Avtor: rplink3rKraj: Levec PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2021 1:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tukaj zgleda zelo vprašljiva kompatibilnost, malo sem pogledal in tudi nekih shem ni.

Zaradi varnosti sebe in drugih, kaj pa kompatibilna plošča od Gorenja?

Mogoče na Gorenje pokličeš in preveriš, kaj od Gorenja paše na to pečico, za biti še zmeraj bolj ugodno kot pa da sam nekaj čačkaš, in se potem ukvarjaš z posledicami.

Na koncu, se prihrani na času in bo zadeva delovala tako kot je mišljeno ?

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pon Sep 27, 2021 2:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Definitivno je to delo za nekoga ki ve kaj dela.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group