www.elektronik.si
Weller DSX 80 rezervni deli

www.elektronik.si -> Oprema, stroji in orodja

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 07, 2021 5:22 pm    Naslov sporočila:  Weller DSX 80 rezervni deli
----------------------------------------------------------------------------
Za Wellerja DSX 80 bi rabil nekaj nadomestnih kosov (Maintenance Kit - steklene cevi, filtre, ...). Pa me zanima, kje bi lahko to dobil po kolikor toliko normalnih cenah?


Avtor: shar PrispevekObjavljeno: Čet Okt 07, 2021 10:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ima Aswo.

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Pet Okt 08, 2021 10:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če se ti ne mudi , mislim, da bi se našla kaka cevka...(moram poiskati na podstrešju.. Confused )Za filtre pa po spominu smo delali kar iz klobučevine..

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Okt 09, 2021 7:45 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iskra nič se ne mudi. Če ob kaki priliki najdeš kaj ... bo dobrodošlo. Počasi bom že zbral skupaj, da ga usposobim.

Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 3:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kaj imaš celo postajo ? Po mojem spominu si jo prikločil na kompresor in veselo odcinjeval. Res pa je , da je veliko čiščenja.
Imam pa tudi en model pred tem Very Happy Laughing Ki pa ni rabil ne cevke ne zraka , samo obe roki ...
Če najdem poslikam , pa da vidimo a je še kdo to uporabljal...

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 7:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Postaje imam cele. Tole je sicer zadeva, ki v zadnjem času hudo redko pride prav. Občasno, za kakšna popravila bi bilo pa fino, da bi vsaj eno spet spravil v delujoče stanje.

Ja, ti modeli potrebujejo zunanji dovod komprimiranega zraka. Tistih 30-40l/min načeloma ni problem, bom pa enkrat v prihodnosti tako ali tako verjetno razmišljal o eni miniaturni / tihi izvedbi s par litrskim rezervoarjem (mogoče nekaj v stilu airbrush kompresorčkov).


Avtor: iskraKraj: Lokev ,Boa , KOPER PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 9:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ups ta pa je bolj moderna ... Moja je vsaj 2X večja in ima plavo ročico...
Bi lahko izmeril steklo ? Na moji so stekleni tulci ..

Avtor: joztomKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Okt 16, 2021 10:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Stekleno Wellerjevo cevko sem videl v Justu v vitrini. 24€

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group