www.elektronik.si
Zaposlitev in tattoo

www.elektronik.si -> Borza dela

Avtor: damjangoKraj: Murska Sobota PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:59 am    Naslov sporočila:  Zaposlitev in tattoo
----------------------------------------------------------------------------
Zanima me vaše mnenje o tattooju, ki bo viden v poletnih dneh na roki. In kaj bo z zaposlitvijo potem. Ker imam termin za tattoo že določen za januar 2022 in bo lepa zadeva. Dva manjša angelčka v linijski izvedni, kateriva gledata drug proti drugemu in sredini bo majhen srček. Namen ga imam imeti nad komolcem. V tem primeru nebo težav z zaposlitvijo, ker bo v veliki večini skrit pod majico s krakimi rokavi. Ampak glede na to, da se mi na tem mestu občasno naredi kakšen mozolj. Katere brez problema odpravljam z bepanten kremo. Ker mozolji lahko tattoo poškodujejo. Zato bi mogoče šel malo nižje na roki pod komolcem v notranji del roke, kar pa bo viden v poletnih mesecih. Meni je bila želja po tattooju že nekaj let, samo sem bil zadržani glede na izbiro motiva. zdaj pa sem si nekaj izbral, kar mi bo nekaj pomenilo. Tattooja si ne bom delal samo zaradi tega, da bi s tem zelel izgledati nekaj več. Sem pa tudi dovolj star (30 let) in se zavedam trajnosti.

Meni so določeni tattooji pri nekaterih zelo lepi in tudi nekateri zelo grdi. Tudi mi ni všeč, da nekdo pretirava z tattuji. Kar pa sem do ljudi strpen in jih ne ločim po izgledu. Ker tetovirani ljudje niso vsi slabi ljudje. Tako kot romi. včasih so beli romi (tisti ki niso romi) hujši in večji lopovi, kot pa črni romi. Tisti, ki vam na splošno tattoji niso všeč se pa zadržite grdih komentarjev.

Vedno delam in iščem si službo, kot električar ali kot inženir kaki programer ali kot inženir kateri riše načrte in razvija tiskana vezja. In nikoli si ne iščem takega dela, v katerem bi bil v stiku s strankami in ljudmi.

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 11:53 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Moje osebno mnenje je, da kdor napravi tatto ne spoštuje sebe. Takorekoč si trajno poškoduješ del sebe.

Če bi bil pri meni za sprejem v službo, pa ta taku nebi imel nikakšnega vpliva. In mislim, da tudi pri vsakem (pametnem) delodajalcu ne bi imelu upliva. Razen pri določenih službah, kjer tatuji niso zaželjeni

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 1:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A si dilerja zamenjal? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Avtor: s55mKraj: Sofia-Bolgarija PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 2:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri pametnem delodajalcu bo pomembno, kaj znas. Tatoo danes ni vec nic posebnega, ce ni kako pretiravanje na obrazu.
Jaz sicer nisem pristas poskodovanja samega sebe samo zato, da bi me drugi bolj opazili. Raje vidim, da me cenijo zaradi drugih lastnosti.
Obicajno vidim tatooje na ljudeh, ki zelijo izstopati in biti opazeni (za razliko od tistih JNA tatoojev, ki so plod stanja pod uplivom maliganov).

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 4:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kot je napisal s55m, tatoo je danes nekaj običajnega, če se ne pretirava, torej, tvoja volja, tvoj svet ali kakor pravi pregovor, vsako tele ima svoje veselje!
Seveda, tako mislim jaz, kako pa tvoj delodajalec, pa ne bi vedel.
Če je normalen, bo gledal učinke tvojega dela in ne tatooje!

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 6:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
s55m je napisal/a:
Pri pametnem delodajalcu bo pomembno, kaj znas. Tatoo danes ni vec nic posebnega, ce ni kako pretiravanje na obrazu.
Jaz sicer nisem pristas poskodovanja samega sebe samo zato, da bi me drugi bolj opazili. Raje vidim, da me cenijo zaradi drugih lastnosti.
Obicajno vidim tatooje na ljudeh, ki zelijo izstopati in biti opazeni (za razliko od tistih JNA tatoojev, ki so plod stanja pod uplivom maliganov).


Dobrega človeka ni nikoli preveč.

Avtor: PobesneliKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 9:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zame kot delodajalca me ne zanima kakšne tatuje imaš niti kje in koliko. Če delaš vestno svojo službo je to vse kar pričakujem od tebe.

Seveda pa obstajajo tudi službe kjer pač tatuji niso zaželjeni, ampak če je diskreten in ne ravno na obrazu ali žaljiv gre danes v tem modernem svetu čisto vse lepo skozi.

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na vse si si odgovoril že sam, ko si iz previdnosti vprašal na forumu kaj narediti in kaj mislimo o tem.
Meni so tatuji BREZ ZVEZE! Če že potem si daj tistega, ki zgine po parih mesecih NIKAKOR PA TRAJNEGA, saj se ga boš prej ali slej definitivno naveličal.

Avtor: Proteus PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz opazim samo kakšen dober ženski dekolte.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 11:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ne delaj tega, firmo si boš spravil v stečaj, he,he.

Avtor: 144300Kraj: Zelena dolina PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2021 6:14 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Proteus je napisal/a:
Jaz opazim samo kakšen dober ženski dekolte.


TO, vsaj eden , ki daje upanje , da se človek še naprej obdrži iz mesa in krvi,
ta ti je za nagrado :
https://www.youtube.com/watch?v=lGGkrXt1dnw

še kakšen vic

Se peljejo štirje policaji na kolesih ter srečajo eno full dobro ....., a le eden obrne glavo s pogledom na njo, ( za ostale 3 je pisalo., da so ....

Še en vic za ostale na temo tatuji ,oziroma razmišlajnje, ha.

A bi ti lepil nalepke na Ferarija ?

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2021 10:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
na skupinskem razgovoru s kandidati za stevardeso (kakšna je moška oblika te besede ?) pri Emirates se sestanek nadaljuje po tem ko prostor brez pogajanj, brez debate, zapustijo tisti s tatuji na vidnih mestih

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2021 10:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Moška oblika je stevard.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group