www.elektronik.si
Arhiv CQ ZRS

www.elektronik.si -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Sre Dec 01, 2021 11:57 pm    Naslov sporočila:  Arhiv CQ ZRS
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
Arhiv CQ ZRS od leta 1990 do 2019 je javno dostopen na:
https://drive.google.com/drive/folders/1LBtrFHFe7GRN7ZAWZK_g54ngoLZ_sH18?usp=sharing

Javna zahvala Kristanu S50XX in Tadeji za opravljeno veliko delo, saj je bilo potrebo
poskenirati kar 81 številk (do leta 2003) od 150.
Predvideno je, da bomo s časovnim zamikom 2. let dopolnjevali elektronski arhiv CQ ZRS ja
objavljen na že omenjeni spletni strani

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2021 11:04 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za tako dediščino bi se pa lahko našel trajen prostor na strežniku od ZRS, ne pa da je to na guglu.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2021 11:19 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozna kdo kakšen (free) PDF document server (za inštalacijo na VPS)? Plac in server bi se našel tudi pri meni Smile

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2021 11:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
FileCloud, Pydio, Seafile, NextCloud, ownCloud.

Marko, super za to potezo, na večih mestih je, bolje je. Vendar tu je problem trajnost. ZRS bo najbrž še dolgo obstajala, gugl se lahko spomni in izbriše datoteke, ti lahko ugasneš VPS ...

Saj veš, isto kot tale forum nekaj let nazaj.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Čet Dec 02, 2021 11:44 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se 100% strinjam.

Fino bi bilo še poindeksirat, pa da dela iskanje. Včeraj sem iskal en prispevek kar nekaj časa. Potem sem se spomnil, kdaj sem slikal in šel iskat po datumu.

Avtor: miharixKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2021 7:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Koliko TB pa je tega skupaj ?

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Dec 03, 2021 7:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
miharix je napisal/a:
Koliko TB pa je tega skupaj ?

4.6GB, malo več kot za en klasičen DVD.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group