www.elektronik.si
Iščem krmilnik...
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Avtomatizacija v industriji

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Čet Jan 13, 2022 4:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz se niti ne bi več hecal s temi zadevami. 1200 sem jaz noter dal svoje čase, brez HMI. Danes bi pa dal že kako narejeno zadevo, od proizvajalca črpalk G...f..s.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sre Avg 31, 2022 7:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, kar nekaj časa je trajalo... Krmilnik sem imel že precej časa na zalogi - ni pa bilo časa, da bi spesnil program.
No, sedaj je prvo črpališče že v testnem obratovanju.

Nekaj fotografij. So nekoliko slabše - omara je na prostem in precej močno je sijalo sonce.

Stara elektronika:


Nekaj screenov novega krmilja:




Sedaj bo sledilo še nekaj predelav. Danes sem iskal krmilnike. Dobavni rok za V430 pri zastopniku je 4 mesece Brick wall

Avtor: dkoneKraj: Krško PrispevekObjavljeno: Sob Sep 03, 2022 5:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo,

Z Visioti je letos res problem dobava, jazzy je pa na zalogi- vsaj bil je spompladi. Žal pa ima pol manj funkcij kot V430, se pa da rešiti vsaj nekaj z njim.

Drugače pa pohvale za rešitev problema. Applause

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Sep 08, 2022 8:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Denis pozdravljen,

Iskal sem nekaj v "eni škatli" ki bi imelo 4 analogne 6 digitalnih vhodov in vsaj 4 digitalne izhode in možnost priklopa gsm/gprs modema. Dobro bi bilo, da ima tudi koliko toliko velik zaslon. V430 je točno to kar sem rabil.
Ja načeloma bi šlo zadevo izvesti tudi s kakim Jazzi-em ali pa s kako Sambo. Povsod so problemi, da imajo brez razširitve le dva analogna vhoda.
V določenih primerih pa rabim štiri. Program sem delal univerzalno, tako da bo povsod enak. Glede na potrebo pa se prilagodi s parametri brez programiranja.
V430 je tudi cenovno ugoden krmilnik.

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group