www.elektronik.si
Dahua kontrola pristopa smartpss

www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: sebastigKraj: World PrispevekObjavljeno: Sob Jul 30, 2022 2:45 pm    Naslov sporočila:  Dahua kontrola pristopa smartpss
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,
Dahua ASI1201e-d imem povezano, vendar je ne morem spojiti z smartpss odjemalcem na računalniku. Lahko odklenem ključanico z kartico ali preko številčnice, tudi tipkalo za odklepanje imam povezano in deluje, z odjemalcem na računalniku pa kontrole ne morem povezati.

Nastavil sem statični IP, zadevo smartpss prepozna kot PC-NVR. Ali je to ok? Še vedno pa ne morem dodat uporabnika v sistem ter odčitat kartice preko integriranega bralnika kartic v kontroli. Tudi vrat ne morem dodajat v samem programu oz. jih niti ne prepozna.

Ima kdo več izkušenj s tem?

Hvala

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Sob Jul 30, 2022 3:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Support na Digitkliku Wink

Avtor: ConvertKraj: NM PrispevekObjavljeno: Sob Jul 30, 2022 7:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam SmartPSS ti ne bo pomagal, rabiš SmartPSS AC - sem imel isto težavo, so mi na Digitkliku na supportu pomagali - link do SW itd.

Avtor: sebastigKraj: World PrispevekObjavljeno: Ned Jul 31, 2022 2:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala!!

LPS

Avtor: sebastigKraj: World PrispevekObjavljeno: Sob Sep 10, 2022 12:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mi lahko kdo malo pomaga? nikakor se ne morem povezati z kontrolo ter Smart PSS AC.
Ko računalniku spremenim IP naslov v omrežje 192.168.0.XXX , nato poskusim napravo dodat v program smartPSS AC (IP: 192.168.0.2 username: admin; geslo: 123456), ter nato pod devicecfg nastavit IP naslov. To ne gre in ne gre. Poskusil sem več različnih scenarijev pa noben ne pomaga.


Smart PSS AC napravo zazna na IP 192.168.0.2:0 vendar ne morem spremenit IP ja. Če dodelim računalniku statični IP 192.168.0.2 je isto.
Kaj točno delam narobe? ve mogoče kdo?

hvala

LPS

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Sob Sep 10, 2022 3:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
IP računalnika in naprave ne sme biti enak!

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group