www.elektronik.si
Ventil za pnevmatiko

www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2022 4:07 pm    Naslov sporočila:  Ventil za pnevmatiko
----------------------------------------------------------------------------
Kje bi danes na dolenjskem dobil nadomestni ventil? Pri preverjanju tlaka se mi je odlomil. Ima kdo viška en kos?


Avtor: SebekKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2022 4:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri kakšnem, ki malo doma montira gume na črno. Za zamenjavo je tako potrebno sneti gumo iz platišča. Se mi pa zdi da ima ventil tudi senzor tlaka. To bo danes rešiti misija nemogoče verjetno.

Avtor: a.vidmarKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2022 5:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Je kakšen dežuren na vašem AMZS-ju?

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2022 5:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, ima senzor tlaka, ampak nima veze. Bi ga vzel dol in montiral navaden ventil. Tole je na zimskem kompletu gum, ki sem jih imel namen danes namontirat. Po svoje še dobro, da sem šel pred montažo tlak preverjat. Mi pa tole povzroči en kup "logistike" ... odpeljat gumo do vulkanizerja, pa potem nazaj sem na menjavo kompleta. Zato bi mi odgovarjalo, da bi sestavil skupaj - čeprav z navadnim ventilom. Hudič je, ker bencinske pumpe še niso slišale za ventile, ostalo je pa itak zaprto danes.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2022 5:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
a.vidmar je napisal/a:
Je kakšen dežuren na vašem AMZS-ju?

AMZS-ji, pa nedelje Rolling Eyes Very Happy Brick wall

Avtor: s53alKraj: Bela krajina PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2022 5:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Probaj 040 326 500 ampak to je Bela krajina Surprised

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group