www.elektronik.si
Iskra kondenzatorji

www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2023 9:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
PPG78 je napisal/a:
Ko boš menjal elektrolite zamenjaj še rumen folijski kondenzator "Tenta" z kakšnim Iskra KNB1560, ti folijski so ponavadi prvi razlog odpovedi. Pred sestavljanjem nazaj pomeri da je izhodna napetost prava (3,3V ali 5V).

LP, Peter


off topic

Peter hvala za tole. Spoloh nisem vedel, da Iskra še izdeljue kondenzatorje. V naših trgovinah z elektroniko jih že precej časa nisem videl.
Sedaj gledam, da imajo celo spletno trgovino. Nisem se še registriral. Je prodaja tudi za fizične osebe?

Sedaj sem se poskusil registriati. Prodajajo samo podjetjem... Sad

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2023 10:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam sem registriran normalno in tudi naročil/prejel sem naročene stvari.

Avtor: BojanRKraj: Vnanje Gorice PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2023 10:32 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ampak minimalno naročilo teh kondenzatorjev je 200 kosov..

Avtor: PPG78Kraj: Gorenjska PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2023 12:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo je napisal/a:
off topic

Peter hvala za tole. Spoloh nisem vedel, da Iskra še izdeljue kondenzatorje. V naših trgovinah z elektroniko jih že precej časa nisem videl.
Sedaj gledam, da imajo celo spletno trgovino. Nisem se še registriral. Je prodaja tudi za fizične osebe?

Sedaj sem se poskusil registriati. Prodajajo samo podjetjem... Sad


Iskra kondenzatorji v Semiču še migajo, jaz v Iskri ne več Cool
Najbolj pogoste kondenzatorje ima na zalogi IC elektronika v LJ (verjetno še kdo drug - HTE, Čip, ...), če delaš "cap dropper" napajalnik bo z KNB1560 večen Wink

LP, Peter

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jan 31, 2023 1:49 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
PPG78 je napisal/a:
...
Najbolj pogoste kondenzatorje ima na zalogi IC elektronika v LJ (verjetno še kdo drug - HTE, Čip, ...), če delaš "cap dropper" napajalnik bo z KNB1560 večen Wink

LP, Peter


Peter hvala za tole. Bom ob prvi priliki naročil par kosov. Cene so ugodne.

Temo sem razdelil.

Citiram:
če delaš "cap dropper" napajalnik bo z KNB1560 večen Wink


S tem se strinjam. Mislim, da so iskrini kondenzatorji pa tudi upori kar legenda. Cene na ebayu so kar zlatarske.

Avtor: arksiKraj: Dolenjska PrispevekObjavljeno: Sre Feb 01, 2023 8:20 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Spletna trgovina od Iskre je malo "predpotopna".
Pred pol leta, ko sem jaz naročal, so prodajali tudi fizičnim osebam. Jih je bilo pa treba malo dodatno povprašat, da so naročilo izpeljali. Meni so se zdeli malo neodzivni za ta čas. Ampak očitno tako funkcionirajo, ampak dobil vse kar sem naročil.

Iz Iskre so mi tudi zagotovili, da bodo v letu 2022 zgradili novo spletno stran, vendar ni bilo nič iz tega.

Drugače kondenzatoreje lahko naročiš tudi pri podjetju
INET ELEKTRONIK, Boris Eržen. Žal so cene nekajkrat višje, ampak odzivnost mnogo bolša.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group