www.elektronik.si
Pralni stroji gorenje - opisi napak
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 59, 60, 61  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Energetika

Avtor: Profesor EinsteinKraj: Rogaška Sl. PrispevekObjavljeno: Ned Jun 18, 2017 8:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Se zgodi da sčasoma oksidirajo kontakti na konektorju motorja... se prekine povezava s tahotom in so težave.

lp.

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Jun 18, 2017 12:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@ korosec

Si se po dobrem letu uspel "odciklati"?

https://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?p=516766&highlight=#516766

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Jun 18, 2017 12:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Počakaj na naslednje leto pa boš (mogoče) dobil odgovor. Dancing

Avtor: danijelz3 PrispevekObjavljeno: Pet Jun 23, 2017 6:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

imam težavo na pralnem stroju Gorenje wa 60.5 ne obrača mi bobna vodo normalno izćrpa ven in napiše mi nato napako 4. Star je pa 5 let garancija je pa že potekla. Malo se spoznam vendar mi svetujte kaj naj pogledam.

Lp danijel

Avtor: NaceKraj: Zagorje ob Savi PrispevekObjavljeno: Sob Jun 24, 2017 3:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na strani 51 so bile omenjene krtačke motorja.

Avtor: danijelz3 PrispevekObjavljeno: Ned Jun 25, 2017 9:40 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sem zamenjal stroj šiba naprej Very Happy
LP Danijel

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Jun 25, 2017 9:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
danijelz3 je napisal/a:
sem zamenjal stroj šiba naprej Very Happy
LP Danijel
In zaradi enih iztrošenih krtačk si zamenjal cel stroj?

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Ned Jun 25, 2017 8:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vem za primer, ko je bil stroj zamenjan zaradi prebitega rso filtra. Rolling Eyes

Avtor: danijelz3 PrispevekObjavljeno: Ned Jun 25, 2017 8:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Branez je napisal/a:
danijelz3 je napisal/a:
sem zamenjal stroj šiba naprej Very Happy
LP Danijel
In zaradi enih iztrošenih krtačk si zamenjal cel stroj?


sem zamenjal krtačke.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Jun 25, 2017 8:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Potem pa napiši tako:
danijelz3 je napisal/a:
Sem zamenjal. Stroj šiba naprej. Very Happy
LP Danijel

Avtor: pomarKraj: okolica Ptuja PrispevekObjavljeno: Pon Okt 23, 2017 6:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na pralnem stroju gorenje piska pogonski jermen. Pred enim letom sem ga za enako zadevo menjal. Slišal sem, da se jermen lahko sšisti in je potem nekaj časa mir. Zanima me s čim lahko sčistim? Pralni stroj je star dve leti vendar ni v garanciji.

Avtor: IXAKraj: Bizeljsko PrispevekObjavljeno: Pon Okt 23, 2017 6:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Baby puder (talk) dela čudeže.
S čopičem nanesi tanko plast na jermen in jermenico.

LP, Igor

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Okt 23, 2017 7:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pomar je napisal/a:
Na pralnem stroju gorenje piska pogonski jermen. Pred enim letom sem ga za enako zadevo menjal. Slišal sem, da se jermen lahko sšisti in je potem nekaj časa mir. Zanima me s čim lahko sčistim? Pralni stroj je star dve leti vendar ni v garanciji.


Ni nujno, da je jermen. Preveri jermenice, če so dovolj privite oz nimajo zračnosti na osi.

Avtor: carliKraj: Haloze PrispevekObjavljeno: Tor Okt 31, 2017 11:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
WA61081 pri sosedi se je zaciklal pri ožemanju. Baje nekaj poblinka in znova vklopi centrifugo, in tako v nedogled. Vse ostalo normalno deluje.
Pri naslednjem pranju bodo prešteli kolikokrat utripnejo ledike. Ampak meni ta problem ni logičen ker ko javi napako se stroj ponavadi ustavi.
Kje bi lahko bil problem?
Edit:
Po ožemanju ledike 7 krat utripnejo in znova vklopi centrifugo. Voda je izčrpana iz stroja.

Avtor: SreckoKraj: Okolica Cerkna PrispevekObjavljeno: Sre Nov 01, 2017 8:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Napaka F7 pomeni!


Citiram:

Nivo vode ne pade pod
nivo 1 (nivo hidrostata)
- črpalka zamašena ali v okvari

Napaka se pojavi, če nivo vode ne pade pod nivo
hidrostata po koraku črpanja. Ko se napaka pojavi prvič
v pralnem programu, se bo samodejno ponovil korak
črpanja. Ko se napak pojavi drugič zaporedoma, se
pralni program zaustavi in napaka se prikaže. Za
nadaljevanje programa je potrebno pritisniti tipko start.
Če se napaka pojavi tretjič, se pralni program zaustavi,
napaka se pojavi in programa ni več možno pognati.


Poglej v kakšnem stanju je filter in pa, če je iztok speljan v stenski sifon je velika možnost, da se je kroglica v njem zalepila ali kakor koli drugače blokirala in ne spusti vse vode skozi v predvidenem času. Probaj cev dati v umivalnik ali neko posodo in vidi ali črpalka črpa vodo dovol močno ven. Možno pa je tudi, da je sama črpalka že znucana in ne dela prav. Very Happy
LP Srečko

Stran 52 od 61

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group