www.elektronik.si
Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Ned Mar 04, 2007 5:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
igo tonerji so različni in tudi temperature "pečenja". Verjamem, da manjša je, bolje je za Rexa ali Breskvo. Ni jih treba navijati preko 200°C, kar so nekateri poizkušali.

Pred kakim letom sem uporabljal Xerox DocuPrint, press'n'peel in likalnik. Rezultati so bili nezaneslivi in veliko slabši, kot sedaj.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 12:46 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Res je vse v tonerju. Sam imam HP4L, HP4P, HP4M.
Niti slučajno niso enaki. Najboljše rezultate dosegam z HP4L. No klub temu moram toner segreti preko 200°C, da so rezultatu kolikor toliko dobri. Če so ploščice večje, jih laminator ne more v trenutku dovolj segreti. Uporabim industrijski fen in jih predgrejem.

Avtor: BluPhenixKraj: Sežana PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 10:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Uh to pa moram tudi jaz nabavit! Kolko pa je cena teh breskvic? Very Happy

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 10:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Popravek
Spar reklam ne tiskajo v Delovi tiskarni, papir pa imajo. Ostanke v rolah so mi šenkali.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 10:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
poročaj če ta papir "funkcionira". Lahko, da se še dodatno obdela ob tisku...

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 11:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
"Funkcionira" enako, kot Spar reklame. Na hitro, pa med obema ni kakih razlik ne po debelini ne po lesku. V vodi se enako hitro razmoči in printer ga ne mečka, kot mi je reklame. Skladiščnik mi je pokazal par različnih, teže 45g/m^2, ki pa niso bili svetli in na koncu prinesel tega, ki ima težo 56g/m^2.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 11:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Emmm.. in kje se dobi tega "skladiščnika" Laughing Laughing

Če delaš enostransko TIV, še ni tak problem, a pri dvostranskem, je zelo lepo, če ni potiskan.

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 12:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Delo na Slovenčevi v Ljubljani, med Kuverto in Mercatorjem, na koncu hale na nasprotni strani od vratarja.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 12:45 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Malo je porozno.. Ampak boš spremenil kake parametre, pa bo bolje. Sicer pa retuša dela Laughing .

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 6:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
RGorazd, ne me hecat. Črte 0.01mm...? Daj popravi svoj post.

Avtor: jurKraj: [color=zelena]Ljubljana[/color] PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 9:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Včeraj sem kar tako za vsak slučaj kupil v Sparu en Peach. Je prodajalka hotela vedeti, zakaj se kar naenkrat to tako prodaja: Gospa, za sušenje denarja, takoj po tiskanju. Ko sem odhajal, so se pripeljali policaji. Upam, da je to bilo naključje.

Jur

Avtor: TraflcKraj: Javornik Jesenice PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 11:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Laughing /\


Ali kdo mogoče ve ali se še kje na Jesenicah dobi tole breskvico , sem iskal pa nič našel .
Mogoče bi mi jo lahko kdo poslal po pošti , če se sploh še da kupit v Sloveniji Smile
[/code]

Avtor: borberKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 11:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Treba je vprašati pri Sparu ali Hoeferju v kateri trgovini v Sloveniji jih še imajo. Pri Hoeferju sem dobil odgovor v 10tih minutah. To je bilo pred 10timi dnevi.

Avtor: RobbbyKraj: okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 11:29 am    Naslov sporočila:  plastifikator
----------------------------------------------------------------------------
Meni je pred 5 dnevi povedala u Hoferju, da lahko v 14 dneh pričakujemo novo akcijo plastifikatorjev, po še nižji ceni kot je bila sedaj. Za vse tiste, ki jih še nimamo Smile.

Avtor: jurKraj: [color=zelena]Ljubljana[/color] PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 2:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Spar Ljubljana, Slovenčeva, nasproti Ljubljanskih mlekarn jih je imel včeraj popoldne še vsaj 4 kose. Na skrajno levi strani trgovine.

Jur

Stran 10 od 25

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group