www.elektronik.si
Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 23, 24, 25  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: protoncekKraj: Mengeš PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 7:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
zanimiva ideja. Bo treba poskusit...

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
VolkD je napisal/a:
Iztok je napisal/a:
Jaz sprintam vezje na papir, ki ostane od nalepk

Samo dvoje je možno:Ali porabiš tako veliko količino nalepk, ali pa narediš enormno malo tiskanin.

Glede na to pripombo sem pomislil na enormno količino vezij, ki jih ti narediš. Si že kaj razmišljal o sitotisku? Wink

Zame je nekaj vezij na mesec dovolj. Pri tem porabim celo polo A4 formata ... pa če vzamem novo polo in nalepke kar takoj zmečem stran ... Razz

Uporabljam papir od nalepk, ki so ga npr. v Mercatorju na veliko metali v smeti, ko so delili nalepkice ob določeni vsoti nakupa. Prav tako je dober tudi papir od samolepilnih nalepk za označevanje ali pa od Muflon samolepilne folije, ki ostane kar v metrskih rolah ...

Ni hudi*, da ne bi nabral par stotinov za nekaj "povoščenega" papirja. Glede na razmerje s ceno pobakrenega vitroplasta kamor ga nanašam se sploh ne pozna ... Laughing

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iztok je napisal/a:
Glede na razmerje s ceno pobakrenega vitroplasta kamor ga nanašam se sploh ne pozna ... Laughing

Bova kompenzirala. Jaz tebi vitroplast, ti pa meni folije od nalepk. Laughing

Avtor: BrozzyKraj: Zagorica -> Dobrepolje -> Grosuplje -> Slovenija PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
No če komu ostaja vitroplasta, se priporočam.

Avtor: protoncekKraj: Mengeš PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 8:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
evo, mislim da mi je dokončno uspelo razbiti misterijo...namreč, res pravijo da je higiena ključ do uspeha...drgni, še drgni, ko si prepričan da je dobro, drgni še 5 minut...
drugače sem pa v fazi izdelave dvostranske ploščice in sicer po čudnem sistemu: najprej sem eno stran poslal čez breskvico, nato sem drugo stran prelepil s selotejpom, zjedkal, očistil, odstranil selotejp, zdaj se pa lotevam še druge strani. Na vezju imam referenčne točke kamor bom (poskusil) centrirat...
upam da uspe Confused

Avtor: andrejjKraj: 8232 Šentrupert PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 9:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iztok.bi lahko dobil še jaz nekaj papirjev?
Lp

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 9:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bo treba spet piknik narediti, pa malo potalat FR4.

Ploščico očistim s krtačo, ki si jo naredim sam. Material je podoben kot spodnj del vileda kuhinjskih gobic. Drsanje pa prepustim stebernemu vrtalnemu stroju.

Več pa se vidi na slikah

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Maj 04, 2007 9:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če bi tole temo spravil na papir bi bilo vsega skupaj cca 60 strani Shocked . Nekaj od tega je "solate", ki po nobenem kriteriju ne sodi sem.

Temo zaklepam za toliko časa, da jo bom ob prvi priliki prečistil. V bodoče pa prosim, da se držite teme razprav.

Lp, Frenki

Stran 25 od 25

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group