www.elektronik.si
Avtoalarm Sikura - navodila
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Tor Apr 27, 2010 11:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če odmontiraš alarm, in ga odpreš, sta notri dva trimer potenciometra. Z enim se nastavlja občutljivost na vibracije, z drugim pa občutljivost UZ senzorjev.
Najprej si zabeleži trenutne pozicije, nato pa obrni enega in drugega do konca in poskušaj. Če ima alarm delujočo baterijo, bo deloval tudi na mizi brez vseh kablov. Deloval mislim na uboganje daljincev in šok senzor. Za UZ boš itak moral priključit na napeljavo.

Avtor: agent005 PrispevekObjavljeno: Sob Nov 06, 2010 4:55 pm    Naslov sporočila:  can you give a link
----------------------------------------------------------------------------
can you give a link

Avtor: saso82 PrispevekObjavljeno: Pon Nov 08, 2010 1:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri meni je problem drug, saj mi na Lantri noče odklepati, zaklene pa. Glede na to, da je alarm od Sikure na vse pretege iščem prave releje, pa jih ne uspem najti. Dobi pa motorček CZ signal za zaklepanje, za odklepanje pa, tako da gre zihr za rele.
Kakšna ideja?
Lp, Sašo

Avtor: josko203 PrispevekObjavljeno: Sob Nov 13, 2010 3:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mene pa zanima, če kdo ve, kje bi se dalo dobiti nove daljince za sikurine alarme in kako jih sprogramirati.

Avtor: borut000Kraj: Hraše PrispevekObjavljeno: Pon Nov 15, 2010 9:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Uvoznik za sikuro je bil mobicom v trzinu, verjetno se da daljinčke naročiti iz Italije, tiste z rdečo ledico je potrebno programirati z programatorjem, tiste z zeleno pa se samo vpiše v spomin alarma, včasih sem vgrajeval te alarme tako da kakšen daljinček verjetno še imam prav tako pa bi moral imeti tudi navodila - problem jih bo pa najti.

Avtor: dajnemoj PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2011 2:30 pm    Naslov sporočila:  Autoalarm
----------------------------------------------------------------------------
Imam stari auto i navedeni alarm me već iritira jer se, sporadično, sam uključuje. Hvala za susretljivost i nesebičnost.
dajnemoj

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2011 7:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Alarm ima ključavnico pod gumi pokrovčkom.
Zraven avta si dobil ključ od alarma.
Izključi ga.

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sob Jun 18, 2011 11:46 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sem našel nekaj navodil.
Sikura Compact
Sikura AZ-2000
Sikura A11

Avtor: spicarKraj: Hrvaška PrispevekObjavljeno: Sre Avg 17, 2011 3:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdrav!

Napočetku se ispričavam na jeziku. Ali nisam nigdje našao šeme za taj alarm. Rabim manual alarma (Sikura AZ-2000) pa ako mi može netko poslati na mail bio bih zahvala.

maspicar@gmail.com


A problem imam sljedeći: ko odključam auto sva stakla se spuste dolje, a kad zaključam auto sva stakla se gore dignu. Jeli [slovenščina je zame švedska vas] možda imao problem sličan?

Hvala unaprijed!

EDIT: Škoda Octavia (1) je u pitanju.

Avtor: antisha PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2012 2:11 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdrav!

Molio bih vas za pomoc! Alarm koji sam kupio zajedno sa autom se resetirao i malo poludio.Trebam uputstva a ovo je jedino mjesto gdje sam ih nasao.

Moze li mi netko od aktivnih clanova poslati uputstva na mail:basic.antisha@gmail.com

Bio bih jako zahvalan!

Hvala!
Ante

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Čet Apr 05, 2012 3:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
imaš email.

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Pon Jul 23, 2012 1:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V zadnjem času dobivam en kup zasebnih sporočil s prošnjami za te slike.
Da ne bom vsakemu posebej odgovarjal, so slike tukaj:

http://aljaz.info/elektro/sikura_avto_alarm/Sikura_A11_installation.JPG

http://aljaz.info/elektro/sikura_avto_alarm/Sikura_AZ-2000_1.jpg

http://aljaz.info/elektro/sikura_avto_alarm/Sikura_AZ-2000_2.jpg

http://aljaz.info/elektro/sikura_avto_alarm/Sikura_compact_1.jpg

http://aljaz.info/elektro/sikura_avto_alarm/Sikura_compact_2.jpg

Sikura avto alarm AZ 2000 in Compact navodila za uporabo in namestitev
Sikura car alarm user manual installation manual

Avtor: kiklopKraj: Ojstrca PrispevekObjavljeno: Ned Nov 26, 2017 3:16 pm    Naslov sporočila:  navodila
----------------------------------------------------------------------------
hvala za navodila. sem jih iskal kar nekaj casa. LP, A

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Pet Jan 24, 2020 1:11 am    Naslov sporočila:  SIKURA S2000SL
----------------------------------------------------------------------------
Applause Lep pozdrav vsem formašem. To temo sem našel na googl-u, sicer kar nekaj let po zadnjem prispevku o tej temi.
Imam samo eno vprašanje, če mi lahko kdo svetuje.
Za darilo sem dobil SIKURA S2000SL avtoalarm (komplet je v originalni embalaži in še zapakiran).
Ker imam starejši avto se mi zdi škoda montirati vanj takšno napravo.
Odločil sem se, da ga ponudim v prodajo, vendar nimam pojma koliko bi lahko bil vreden, oziroma za kakšno ceno ga naj ponudim,
da se ne bom osmešil ali premalo iztržil zanj. Morda ima kdo kakšen uporaben nasvet.
Hvala za pomoč. Wink

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Pet Jan 24, 2020 8:28 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poglej na Bolho ali na eBay, za koliko se prodajajo enake ali podobne naprave.

Stran 2 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group