www.elektronik.si
Avtoalarm Sikura - navodila
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  :||:
www.elektronik.si -> Avtoelektrika

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Jan 26, 2020 10:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
aly je napisal/a:
Poglej na Bolho ali na eBay, za koliko se prodajajo enake ali podobne naprave.

Wink Hvala za nasvet. Vendar na bolha.com trenutno ni nobenega oglasa, na eBay pa ne znam odpreti njihovega oglasnika ali linka za oglase. Mi lahko kdo posreduje kakšen link ali kako se odprejo njihovi oglasi? Hvala. Confused

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Pon Jan 27, 2020 8:20 am    Naslov sporočila:  
Sem pogledal, nihče ne prodaja nobenega Sikura alarma. Očitno je to prestara stvar. Daj na bolho za 15 eur in upaj, da to še kdo rabi.

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Sre Jun 17, 2020 1:52 am    Naslov sporočila:  Nov-nerabljen avtoalarm Sikura 2000SL je na voljo tukaj:
aly je napisal/a:
Sem pogledal, nihče ne prodaja nobenega Sikura alarma. Očitno je to prestara stvar. Daj na bolho za 15 eur in upaj, da to še kdo rabi.

Wink Hvala za idejo @aly. Torej če slučajno še kdo rabi ali želi je tukaj na voljo
nov-nerabljen avto alarm Sikura 2000SL.
Na prvi sliki je (novejša verzija) originalno zapakiran alarm in ker ne vem kaj je še notri sem na drugi presnel sliko v tej temi.
Na ZS se naj javi če je kdo zainteresiran in ponudi odkupno ceno za komplet. Wink

Avtor: namcarKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Sep 15, 2020 8:31 pm    Naslov sporočila:  Re: Nov-nerabljen avtoalarm Sikura 2000SL je na voljo tukaj:
Wink Hvala za idejo @aly. Torej če slučajno še kdo rabi ali želi je tukaj na voljo
nov-nerabljen avto alarm Sikura 2000SL.
Na prvi sliki je (novejša verzija) originalno zapakiran alarm in ker ne vem kaj je še notri sem na drugi presnel sliko v tej temi.
Na ZS se naj javi če je kdo zainteresiran in ponudi odkupno ceno za komplet. Wink

Think Ker je ta avto alarm Sikura med tem že oddan, ta ponudba ni več aktualna. Zato prosim moderatorje, da jo odstranijo. Hvala. Shame on you

Stran 3 od 3