www.elektronik.si
AKUMULATORSKI PASTIR
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: katarina2006Kraj: Kamnik-bo ok? PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 9:57 am    Naslov sporočila:  AKUMULATORSKI PASTIR
----------------------------------------------------------------------------
Upam da me ne boste zadavili, Very Happy , če ni prava tema, da odprem tu.
V glavnem imam akumulatorskega pastirja, kupljenega od nekoga iz Dravograda. Sedaj mi je šel pa k hudiču in se ne spomnim kdo točno to je?
Kdo od vas pozna?
Je pa bela škatla, s tremi priklopi : ograja1/2, ograja, pa zemlja?

hvala lepa

Avtor: andrejjKraj: 8232 Šentrupert PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 10:05 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Najlažje bi ugotovili,če priložiš sliko.
Lp

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 10:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Glede na to, da deklet ni ravno veliko na tem forumu bi ti mnogo njih z veseljem priskočilo na pomoč, a kaj ko nihče ne ve s kje si !
Kraj v profilu namreč služi ravno temu, da je pomoč lahko bolj racionalna. Saj ne rabiš dat naslova, le prav je, da se ve s katerega konca Slovenije si.

Avtor: katarina2006Kraj: Kamnik-bo ok? PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 1:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Very Happy ja ok, lahko povem s kje sem, Kamnik. Nima pa to nobene veze, ker sem zadevo naročila preko pošte.
Evo, prilagam sliko http://www.mobisux.com/album/data/500/pastir.jpg

Avtor: reberKraj: Bled PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 2:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ojoj, prejoj ... slika mi je zelo znana ... to je Pečovnikov izdelek ... bolje da s kritiko takoj preneham ... Cool

Avtor: bungeeKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 2:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
katarina2006 je napisal/a:
Very Happy ja ok, lahko povem s kje sem, Kamnik. Nima pa to nobene veze, ker sem zadevo naročila preko pošte.
Evo, prilagam sliko http://www.mobisux.com/album/data/500/pastir.jpg
Glede na to, da si s Kamnika in da tudi jaz stanujem tam bi se lahko zmenila za pregled pastirja.

Avtor: katarina2006Kraj: Kamnik-bo ok? PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
reber je napisal/a:
Ojoj, prejoj ... slika mi je zelo znana ... to je Pečovnikov izdelek ... bolje da s kritiko takoj preneham ... Cool


Very Happy
Midva sva morala danes že govoriti po tel. Very Happy . Pa vsak se je zgražal, ko sem omenila aparat...ok nima veze, če prvgič to kupuješ, pojma nimaš...se učiš....

Avtor: mucek4Kraj: Tržič - Mesto med gorami PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Offtopic. Ampak še vseeno lahko popraviš kraj v profilu Wink
Ontopic. Rebrovi pastirji so ok. Lepo poči, ko "po pomoti" naredi stik nekje Smile

Avtor: katarina2006Kraj: Kamnik-bo ok? PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:42 pm    Naslov sporočila:  Ok.
----------------------------------------------------------------------------
Offtopic: popravljen profil. Napišem še mere? Very Happy

Ontopic: povsod je minus pa plus. Meni je važno da dela, pa da me ob stiku glihh ne ubije Twisted Evil

Avtor: katarina2006Kraj: Kamnik-bo ok? PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ampak forum je pa naravnan na SSKJ. Rolling Eyes Laughing

Avtor: ferdoKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 8:03 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A je pastir še v garanciji? V popravilu sem jih imel 6-7 kosov prav tega proizvajalca. Problem so bile komponente, ki so bile dimenzionirane brez minimalne rezerve. Z vgradnjo močnejših sem rešil večino napak, o konceptu naprav pa ne bi izgubljal besed.

Avtor: katarina2006Kraj: Kamnik-bo ok? PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 9:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja saj to je to:
vprašanje sem postavila prav za to, da ugotovim naslov tega Pečovnika in pa telefon. Oziroma, nekdo ga že mora poznat, ker sem jaz izgubila vse podatke.
Pastrija imam 3 leta in gre se mi prav za garancijo, koliko časa jo ima aparat.

Avtor: Sokrat PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 9:24 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V tel. imeniku je en Pecovnik (Branko) iz Dravograda, Mariborska cesta 134, ki ima s.p. in se ocitno ukvarja z elektroniko (del imena vsebuje "IZDELOVANJE ELEKTRONSKIH SKLOPOV"). Je morda ta tisti, ki ga isces ?

(02) 878 40 00
(051) 809 702

Avtor: LojzKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 9:46 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Naslov je pravi...

Avtor: reberKraj: Bled PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 10:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ampak garancije pa ne vem, če ima več kot eno leto. Nekateri proizvajalci zatrjujejo, da imajo doživljensko garancijo ... naj definirajo doživljensko Razz
Res je, omenjeni proizvajalec nima dovolj rezerve v materialu, ravno zato sem malce pokritiziral, ker sem tudi jaz imel v servisu že več njegovih izdelkov, zato jih tudi poznam. No, tudi izgled vezja in način sestave ni ravno estetski, žice so nekako kar potlačene, spoji ..., transformator ne bi dobil A-testa nikakor ...
Ker običajno res odpove kakšna malenkost, je velikokrat velika možnost, da bo aparat znal popraviti vsak boljši elektronik, sicer pa, če neseš aparat bungee-ju in če mu ne bo uspelo, me lahko pokliče na telefon in mu po telefonu pomagam najti napako Smile
Še to, garancija za take aparate naj bi bila najmanj 3 leta ali bolje najmanj 5 let, ker je življenska doba običajno krepko čez 10 let, lahko tudi čez 20 let.
Ja Katarina, res sva govorila po telefonu Wink

Stran 1 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group