www.elektronik.si
Vaše izkušnje z vzorci, ki jih lahko dobite brezplačno.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: silicaKraj: Logatec PrispevekObjavljeno: Tor Maj 05, 2009 2:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala Zlatko, dobio i tvoj mail. Very Happy

LP Tomaz

Avtor: taubekKraj: Malecnik pri MB PrispevekObjavljeno: Čet Maj 14, 2009 9:49 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pozdravljeni,

a ve kdo kako je po novem z narocanjem vzorcev iz Microchipa? Po novem je spodaj pod narocilom napisana neka cena, a je to samo informativna cena njihovih stroskov ali je to ceno potrebno placati ob prejetju narocenih vzorckov?

hvala za odgovor.

Avtor: mucek4Kraj: Tržič - Mesto med gorami PrispevekObjavljeno: Čet Maj 14, 2009 9:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za slovenijo piše tole:

Based on your selected country, to inquire about obtaining Microchip Samples, please contact:
Microchip Technology Austria GmbH
Durisolstrasse 2
A-4600 Wels
Austria
Phone: 0043-7242-2244-390
FAX: 0043-7242-2244-393

Pokličeš in vprašaš.

Avtor: maxoKraj: VG PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 9:28 pm    Naslov sporočila:  Vzorci (samples)
----------------------------------------------------------------------------
pozdravljeni vsi

Še moje izkušnje:
Večkrat sem že naročal vzorce kar na straneh proizvajalcev direktno (preizkusil sem TI, National Sem. itd.), vedno sem dobil njihovo potrditev v nekaj sekundah, nakasneje naslednji dan je bil vzorec že poslan vključno s tracking kodo, tako, da sem že vnaprej vedel kdaj jih dobim s hitro pošto dostavljeno na dom.
Še največ časa rabijo na žalost na našem Brniku, kjer je odzivnost KATASTROFA.
Nazadnje sem naročil npr. EL2045CN, poslan je bil iz "Tam spodaj v USA, potem iz USA v AT na Dunaj in iz Dunaja v LJ. Vzorce sem dobil v treh dneh, verjeli ali ne, s tem, da so bili na Brniku en cel dan.

To so torej moje izkušnje, sem zadovoljen in priporočam tudi ostalim članom naj to koristijo, še posebej za elemente, ki jih pri nas v štacunah ni za kupit.

lp
maxo

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 10:11 pm    Naslov sporočila:  Re: Vzorci (samples)
----------------------------------------------------------------------------
maxo je napisal/a:
To so torej moje izkušnje, sem zadovoljen in priporočam tudi ostalim članom naj to koristijo, še posebej za elemente, ki jih pri nas v štacunah ni za kupit.

Ni to tako enostavno - že večkrat poudarjeno!
Če se naroča vzorce kar tako za počez, pa še 2 ali 3 za rezervo, potem proizvajalci začnejo opazovat promet in kaj kmalu pristane država na črnem spisku in ostanemo brez vzorcev tudi razvojni inžinirji, katerim je ta storitev prvotno namenjena.

To se že dogaja! Recimo Microchip (PIC-i) ne pošilja več v Slovenijo!

Večino komponent se sedaj dobi brez težav na Farnellu in podobnih trgovinah. Za člane društva pa je popust.

Če pa res ni dobavljivo, potem pač poskusiš dobit vzorce. Samo kaj ti pomaga dobit tista 2 kosa, ko boš pa hotel še eno vezje narest, boš pa spet brez. Raje se uporablja dobavljive komponente. Z malo iskanje se vse reši.

Avtor: maxoKraj: VG PrispevekObjavljeno: Pon Jan 04, 2010 10:32 pm    Naslov sporočila:  Vzorci (samples)
----------------------------------------------------------------------------
Da se ne bomo napačno razumeli, se z predhodnim mnenjem v celoti strinjam, je pa res tudi nekaj drugega- tisti ki spremljajo promet tudi dobro vedo, od koga imajo korist ter tudi kdo in na kakšen način k temu pristopa. To da nekateri to priložnost izkoriščajo verjamem, sam tega prav gotovo ne počnem, pa tudi izkoririščam samo v primeru, ko se nekaterih zadev v Evropi ne dobi.

maxo

Avtor: ljudskoKraj: Koroška-Mežica PrispevekObjavljeno: Sob Feb 27, 2010 11:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mene pa zanima, če nam bo Microchip vrnil brezplačne vzorce?

Avtor: trully1Kraj: Železniki PrispevekObjavljeno: Sob Feb 27, 2010 11:51 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem pred 1 mesecem dobil vzorce od Microchipa. Enostavno sem na njihovi strani nabral vzorce v košarico, nato pa sem košarico sprintal ter jo poslal po faxu na številko ki jo navajajo za Slovenijo. (glej spodaj) Čez ene par dni sem prejel povratni fax da bodo vzorci poslani ter predviden datum ko bom vzorce dobil.

LP Matjaž

Based on your selected country, to inquire about obtaining Microchip Samples, please contact:
Microchip Technology Austria GmbH
Durisolstrasse 2
A-4600 Wels
Austria
Phone: 0043-7242-2244-390
FAX: 0043-7242-2244-393

Avtor: tigerKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Ned Maj 09, 2010 8:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hi

Naročil vzorce pri Ti in LT. Pri obeh dobil.

LP

Avtor: SagarisKraj: Ilirska Bistrica/Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Jun 10, 2010 3:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
naročil vzorce na National Semicnoductor, plačal 10.25$, dobil 5 regulatorjev v vrednosti 5×7€ v 3 dneh. neverjetno.
Enkrat tudi naročila par tuljavic od firme Vishay, tudi prišlo, vendar ne tako hitro kot iz NS.

Avtor: aves1Kraj: Včasih Komen PrispevekObjavljeno: Čet Apr 28, 2011 11:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Naročil sem sample iz TI in dobil v štirinajstih dneh.
No po štirinajstih dneh so me iskali iz fedex-a.
Prejel sem pa teden pozneje ker je majster po vsej sili hotel dostavit dopoldne, ko sem bil v službi.
Skratka iz Texas instruments-a sampli brez problema.
LP

Stran 7 od 7

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group