www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mirkatmir
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jul 2003 9:14
Prispevkov: 1876
Aktiv.: 8.45
Kraj: Ribnica (JN75IR)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 12:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sami strokovnjaki Applause , kar pa v mojem primeru ne drži, vsaj kar se tiče elektronike. Zaposlen sem v državni službi, pokrivam pa področje informatike. Elektronika pa mi je poleg radioamaterstva velik hobi, ki bi se je rad naučil čimveč. Redno spremljam vse poste v tem in še v nekaterih drugih forumih, da se kaj naučim d'oh! . Tako dam sem bolj "pasiven" obiskovalec. Smile
_________________
lp, Miran (Miro - S51SK)
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bozo
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Jan 2004 9:21
Prispevkov: 649
Aktiv.: 2.92
Kraj: Novo mesto

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 1:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nisem elektronik, to je moja želja od osnovne šole. Začel sem v gradbeništvu in elektrnoika je bila hobi v času izhajanja časopisa "sam svoj majstor". Po poklicni šoli in 1,5 let delovne dobe sem šel v farmacijo kje sem 21 let in po šolanju ob delu delam kot vodja izmene. Veliko računalniških opravkov vodenje procesov itn... Digitalna satelitska me je spet potegila v elektroniko in spet veselo šaram po njej...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.26
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 3:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi sem elektrikar energetik in kasneje še elektrotehnik elektronik, ker me je elektronika vskakor bolj veselila kot energetika. Zadovoljen sem, da sem se izšolal in tudi praktično pošteno izučil obe smeri, saj imam tako širše znanje, kar mi pomaga pri mojem delu. Nekaj časa sem tudi študiral, kar pa sem kaj hitro opustil, ker sem ugotovil, da se ne bom toliko naučil, kot bom tam zapravil časa. Če bi nadaljeval študij, bi ga samo zaradi papirjev in naziva, kar pa niti ne potrebujem, saj nimam namena biti zaposlen v neki firmi, kjer papir velja več kot znanje.
Imam nekje približno 7,5 let delovnih izkušenj na področju elektro vzdrževanja, energetika, kasneje tudi industrijska elektronika, obiskoval pa sem tudi tečaj simatic S5, in še nekaj drugih.
Trenutno sem že nekaj let tako imenovani "svobodni umetnik", nisem zaposlen, delam pa doma kadar imam čas, ali pa si ga moram vzeti če je veliko dela. Doma sem velikokrat tudi v vlogi varuške in gospodinje, in ker je žena zaposlena je pri 3 otrocih postalo bolj smiselno da je eden v službi in eden doma, doma sem pa jaz, ker lahko tudi doma delam, vendar kaj več, npr podjetje ali obrt pa še ne pride v poštev, ker za to ni časa.
Lotim se skoraj vsega, tudi zidarska dela mi niso tuja, mizarska, ključavničarska, skratka vse, kar je treba delati pri hiši, in še pri kakšnem sosedu ...
elektronika mi je glavna dejavnost in tudi hobi hkrati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.53
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 3:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Idea Frenki, tvoj post, če ti je prav, sem premaknil zaradi zanimive vsebine med "Aktualno". Če se ti ne zdi prav, oz. ko ne bo več aktualen pa ga sam odmakni Wink
_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 3:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Silvo hvala. Presenečen sem nad dobrim odzivom, se mi pa zdi dobro, da dobimo tudi nek pregled nad obiskovalci, saj bo mogoče sodelovanje lažje. Mogoče bo pa tole potegnilo k aktivnejšemu sodelovanju še koga, ki je trenutno bolj pasiven opazovalec.

Lp, Frenki
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
egomez
Član
Član



Pridružen-a: Sob 03 Apr 2004 18:49
Prispevkov: 517
Aktiv.: 2.33
Kraj: Ljubljana/Sežana

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 3:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz pa še nisem zaposljen. Sem študent 4.letnika elektronike na FE(Ljubljana).
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
LoLek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 25 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 343
Aktiv.: 1.54

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 4:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem še tudi študent... 4. letnik mehatronike v MB.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PPG78
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jul 2003 14:09
Prispevkov: 2318
Aktiv.: 10.44
Kraj: Gorenjska

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 03, 2004 8:42 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moj "uradni" naziv je inž. elektronike, delam pa v razvojno-tehnološkem odddelku. V razvojnem smislu enostavnejše elektronske zadeve, v tehnološkem pa priprava novih izdelkov za serijsko proizvodnjo.

LP, Peter
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
milans
Deda
Deda



Pridružen-a: Tor 30 Dec 2003 10:36
Prispevkov: 167
Aktiv.: 0.75
Kraj: Dravograd

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2004 1:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem avtoelektrikar z 20 leti delovnih izkušenj v glavnem na tovornjakih, ko je firmo vzel vrag sem šel iz stroke na manjšo firmo, ki se ukvarja z prodajo pijač. Tu sem vodja skladišča, hišnik in odpravljam manjše okvare na naših tovornjakih .
Skratka deklica za vse.

_________________
l.p. Milan
"Vaja dela mojstra, če mojster dela vajo!"
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75555.71

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2004 10:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez03
Član
Član



Pridružen-a: Čet 02 Sep 2004 9:43
Prispevkov: 143
Aktiv.: 0.64
Kraj: tržič

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2004 11:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tak se še ni predstavil: tekstilec, ca 15 let izkušenj kot operativni vodja oddelka+mehanski vzdrževalec, nato ca. 10 let najrazličnejša dela "za računalnikom" in v računovodstvu.
Elektronika je moj hobi in neuresničena kariera (le kateri hu*** me je pretental, da sem šel v tekstil d'oh! d'oh! d'oh! ) po nekaj letih mirovanja hobija (pomanjkanje časa) se spet malo aktiviram.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aliboy
Član
Član



Pridružen-a: Tor 02 Dec 2003 23:08
Prispevkov: 88
Aktiv.: 0.40
Kraj: Velenje

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 04, 2004 11:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po poklicu elektrotehnik elektronik. Štiri leta v proizvodnji brezkontaktnih stikal in petnajst let v kontroli kakovosti proizvodnje barvnih televizorjev. Zdaj ko je šla firma v maloro sem računalniški serviser.

LP

_________________
Aleš
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
trully1
Član
Član



Pridružen-a: Pet 14 Nov 2003 20:20
Prispevkov: 216
Aktiv.: 0.97
Kraj: Železniki

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 05, 2004 12:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

UNI DIPL. ING. Elektrotehnike - Elektronik

Delam v razvoju elektronsko komutiranih motorjev (enofazni trofazni, relaktančni,...). Razvijam elektroniko, programiram PIC-e, DSPIC-e, pišem vmesnike PC-Aplikacije, sestavljam vezja, testiram,...
Sem pa ravno zaključil pripravništvo - 1 leto delovnih izkušenj.

LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Kralj
Član
Član



Pridružen-a: Čet 24 Apr 2003 20:18
Prispevkov: 196
Aktiv.: 0.88
Kraj: koroška

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 05, 2004 7:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi sem elektrikar elektronik z deset leti delovnih izkušenj. Nekaj časa sem delal v varnostni službi kot vodja montaže za alarmne sisteme in videonadzor. Trenutno zaposlen v proizvodnji v elektro vzdrževanju. Imam reistriran tudi s.p. iz področja el. inštalacij in elektronike. Pred kratkim sem se začel ukvarjati z programiranjem PIC-mikrokrmilnikov. V novembru pa greva z Silvom na tečaj programiranja SIMATIC krmilnikov.

Lep pozdrav. Wink

_________________
Zakaj ljudje verjemejo, da je na nebu nešteto zvezd, ne da bi jih šteli,
če pa na klopi piše "sveže pleskano" pa morajo preverit?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Srecko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Dec 2003 21:29
Prispevkov: 1006
Aktiv.: 4.53
Kraj: Okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Sob Nov 06, 2004 5:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po izobrazbi sem obratni električar. Prvo leto do vojske in še nekaj mesecev potem sem delal kot elektro-vzdrževalec ,potem pa cca24 let kot vzdrževalec avtomatske linije ,kjer sem bil tudi vse od čistilke naprej.
Pred kakim pol drugim letom so me pa zaradi zmajnšanja proizvodnje v našem obratu in posledično ukinitvi linije "posodili"za 3mesece v drugi obrat na delo v neposredni proizvodnji kjer sem še sedaj.
No v prostem času pa popravljam tudi pr.stroje ,pa pom.st. v zadnjem času pa tudi vse več elektronike od igrač naprej do TV.
Tudi jaz sem se elektronike "učil" iz Sam svoj majstor in podobnih revij saj pred leti še ni bilo take možnosti za učenje kot je sedaj tudi ta Forum in pa interneta.
Ko si včasih kakega "majstra" vprašal za nasvet ali ti ni hotel povedati ali pa tako,da nisi nič več vedel.

Toliko bi jaz prispeval v ta post.
LP Srečko

_________________
Samouk
Tukaj sem doma
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Naslednja
Stran 2 od 18

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group