www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
dumr666
Član
Član



Pridružen-a: Tor 31 Jan 2012 23:30
Prispevkov: 409
Aktiv.: 2.76
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 09, 2012 2:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

no arduino je pa le fajn Mr. Green
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
David2204
Član
Član



Pridružen-a: Pon 03 Nov 2008 0:01
Prispevkov: 997
Aktiv.: 5.32
Kraj: Ljubljana - Nova Gorica

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 09, 2012 3:41 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Arduino je še en dokaz, da bi morali Italjani ostati pri pašti.

Čestitke, Mihec!

_________________
My favorite programming language is ... solder. -Bob Pease
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjan 2
Član
Član



Pridružen-a: Pon 05 Dec 2011 19:35
Prispevkov: 121
Aktiv.: 0.81
Kraj: Vače

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2012 7:10 pm    Naslov sporočila: icon_complicity  Odgovori s citatom

In od danes naprej inženir mehatronike...
_________________
Ja še vedno se ne da...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
besoft
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Apr 2012 10:22
Prispevkov: 585
Aktiv.: 4.01
Kraj: Žižki - Prekmurje

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 16, 2012 10:52 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

tudi inženir mehatronike..10 let kot vzdrževalec elektronike in kot tehnik v merilno kalibracijskem laboratoriju, nekaj let tudi v proizvodnem inženiringu..zadnja 3 leta kot vodja izmene in kot multipraktik..vse kar spada v področe mehatronike...vsega skupaj se je nabralo že za 20 let..
Doma pa kot informatik, strojnik (cnc in lasersko graviranje, rezanje...), razvoj malih elektronskih naprav,..občasno tudi mizar, tesar..itd
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1614
Aktiv.: 8.19
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 9:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ravnokar minili prvi trije dnevi pri moji prvi zaposlitvi v BSH Nazarje v laboratoriju za razvoj. Very Happy Najprej 6 mesecev uvajalne dobe, potem pa bomo videli naprej. Kolektiv je super, delovno okolje pa tudi. Dancing
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
astroKranz
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Nov 2012 14:27
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.18
Kraj: Dravograd

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2012 11:06 pm    Naslov sporočila:  Re: Delovno področje - izobrazba obiskovalcev Odgovori s citatom

Izobrazba: Strojni tehnik, Univ. dipl. ekonomist

Delal sem najprej kot strojni tehnik v službi, kot hobi pa friziranje mopedov;
kasneje pa kot računovodja in v računalništvu (od sestavljanja in popravljanja računalnkov do programiranja (največ v Clipperju (poslovna programska oprema), nekaj pa tudi v C-ju in Pascalu ter basicu; zadnje čase pa se ukvarjam predvsem z VBA)).

Z elektr(on)iko se ukvarjam od osnovne šole, ko sem naredil prvi "ligt-show" na starterje. Moj prvi hobi pa je Fotografija.

Delam pa ... nazadnje sem bil s.p. ... pa tukaj v Dravogradu ni bilo dovolj prometa.

_________________
Howk!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
vasjaka
Član
Član



Pridružen-a: Sre 26 Mar 2008 18:25
Prispevkov: 62
Aktiv.: 0.32
Kraj: Bovec

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2013 9:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zaposlen v avto industriji, 2 leti kot vzdrževalec (deklica za vse), večinoma pa na elektro področju, zadnje pol leta pa delam v skladišču rezervnih delov.

Po izobrazbi elektrotehnik-elektronik. V teku tudi: FE Ljubljana smer Avtomatika VSŠ.
Trenutno na pavzi! Laughing

V prostem času programiram PIC-e in VB (poizkušam) ter občasno "skurim" kakšen element ali vezje Whistle
Ukvarjam se tudi z različnimi športi.

Zanimjo me vse stvari (skoraj), po katerih "maširajo" elektroni. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bojan_01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 04 Feb 2008 9:12
Prispevkov: 73
Aktiv.: 0.37
Kraj: IV.G.

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 29, 2013 9:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Elektrotehnik jaki tok
trenutno delam kot vzdrževalec, deklica za vse-- Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zok
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Jan 2009 23:59
Prispevkov: 1115
Aktiv.: 6.01
Kraj: Ponikva

PrispevekObjavljeno: Pet Mar 29, 2013 12:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Gimnazijski maturant. Letos bom postal inž. mehatronike. Zaposlen na Solskem centru Celje kot laborant pri pouku fizike in vzdrzevalec multimedijske opreme, prej sem bil varnostni tehnik pri enem privatnem podjetju. Hobiji mikrokontrolerji, letalsko modelarstvo, motociklizem, v manjsem obsegu tudi analogna elektronika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dusanst
Član
Član



Pridružen-a: Tor 09 Apr 2013 8:21
Prispevkov: 25
Aktiv.: 0.19
Kraj: Dolenjske toplice

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 10:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lep pozdrav !

Ime mi je Dušan

Sem upokojenec - ne preveč vešč forumov in pisarije tako da če bom kaj zašuštral prosim da me dobronamerno opozorite.

Drugače pa me zanima elektrika elektronika in še marsikaj sem nekak samouk (po poklicu ključavničar) včasih 30 let in več nazaj sem tudi kaj zlotal - npr. obratomer za fička na ledice pa kakšen ojačevalček itd
Predvsem iz hrvaške revije SAM - kasneje pa je to vse nekako zamrlo

Toliko zaenkrat kasneje pa mogoče kaj več ko se spoznamo in če bo koga kaj zanimalo

Lp

_________________
LP
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 9:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

DušanŠ je napisal/a:
Lep pozdrav !

Ime mi je Dušan

Dobrodošel.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bojan_z
Član
Član



Pridružen-a: Pet 16 Maj 2008 20:28
Prispevkov: 256
Aktiv.: 1.33
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 10:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdravljeni !
Tudi moja izobrazba ni skrivnost sem elektrotehnik-energetik, vendar nikoli zaposlen v tej stroki, vedno v računalništvu ( operater, progamer) sedaj pa vse kar je tehničnega v firmi, predvsem oblikovanje e-knjig.
Hobi mi je vedno bila elektronika, najbolj sem se razveselil prvega uspešnega stika z mikrokontrolerji.
Upam, na lepo sodelovanje z vami forumaši.

l.p
Bojan
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Phantom
Član
Član



Pridružen-a: Pon 21 Jan 2013 13:23
Prispevkov: 19
Aktiv.: 0.14
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 11:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da se še jaz predstavim Smile

Sem Tomaž in trenutno dokončujem podiplomski študij telekomunikacij. Svoje znanje sem poglabljal predvsem na področju programiranja (splet...), zadnje čase pa se vedno bolj posvečam tudi drugemu delu študija, torej elektroniki.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.sukljan
Član
Član



Pridružen-a: Tor 02 Mar 2010 20:22
Prispevkov: 85
Aktiv.: 0.50
Kraj: Črni Kal

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2013 12:32 pm    Naslov sporočila: icon_funny  Odgovori s citatom

Pozdravljeni

Trenutno se šolam za inž. telekomunikacij v bežigradu na višji, sem pa po izobrazbi elektrotehnik elektronik.

Moji hobi so avtoakustike, ojačevalci, računalniški hardware, skratka servis računalnikov, Izkušnje sem nabiral v bivši firmi ki je sedaj v stečaju v projektiranju načrtov za strojnice bazenov v auto-cadu.

Trenutno iščem prakso zaradi faksa, katero zahtevajo na šoli za izdelavo letnika.

Lp

_________________
Kar ne dimi, ni skurjeno!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
.
Član
Član



Pridružen-a: Čet 06 Maj 2010 20:12
Prispevkov: 1035
Aktiv.: 6.12

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 07, 2013 6:23 pm    Naslov sporočila: icon_funny  Odgovori s citatom

a.sukljan je napisal/a:
Pozdravljeni

Trenutno se šolam za inž. telekomunikacij v bežigradu na višji, sem pa po izobrazbi elektrotehnik elektronik.

Trenutno iščem prakso zaradi faksa, katero zahtevajo na šoli za izdelavo letnika.

Lp


ŠC PET?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Naslednja
Stran 16 od 18

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group