www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Forum, mali oglasi in licitacije

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.08
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2014 12:21 pm    Naslov sporočila:  Forum, mali oglasi in licitacije Odgovori s citatom

Mogoče vas bo zanimalo:

V zadnjih 100 licitacijah se je dogajalo vse mogoče. To se vsakemu dogaja in zdelo se mi je potrebno opisati.
Torej:

- na 12 licitacij ni bilo nobene ponudbe.
- od preostalih 88 predmetov, ki so jih licitatorji izlicitirali, še niso prevzeli v 14-tih primerih ( upoštevani so le tisti od zadnjih 100 licitacij).
- od preostalih 74 predmetov jih je bilo osebno prevzetih 22 (v glavnem na račun S55EI, Welcome).
- 24 predmetov sem osebno dostavil zmagovalcem licitacij.
- 28 predmetov sem poslal po pošti ( dva predmeta še moram poslati). Od tega je bilo 21 pošiljk (več predmetov v eni pošiljki).

Denar: "Zaslužil" sem 227€. Od tega v gotovini 156€, ostalo preko TRR. Dejanjsko sem dobil 14€ več - za kavo Smile Donatorjev je bilo 9.
Večino tega sem porabil za nabavo plastičnih škatel v katere urejam elektronske elemente. Denar gre torej tja od koder je pripel - v delavnico.

Nekateri so se jezili, da prodajam smeti in kramo, spet drugi so kupovali. Trudil sem se postavljati cene, pri katerih naj bi se nihče ne počutil nategnjenega. Osnovno vodilo mi ni bil denar, temveč to, da predmeti pridejo v prave roke, ter to, da se pri tem zabavamo. Referenca mi je bil e-bay in ceno tam sem se trudil prepoloviti. En instrument, ki ga tu nisem uspel prodati za 20€ sem na e-bay prodal za 42 funtov. Na e-bay sem raziskoval reakcijo ljudi na različne ponudbe. Pri tem sem prodal kroglice (24) mišk, ki ste mi jih poslali. Kroglice bi sicer zavrgel, a sem jih raje uporabil za test. "Zaslužil sem celih 5,99 $.

Da bo tole pravilno razumljeno, povem, da je nastalo zato in izključno zato, da boste vedeli kaj lahko od malih oglasov in licitacij pričakujete in kaj pomeni naša skupnost na tem področju v našem prostoru.
Komentarji dobrodošli.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
shmandi
Član
Član



Pridružen-a: Čet 09 Maj 2013 9:20
Prispevkov: 634
Aktiv.: 4.78
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2014 12:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Nimajo se kaj jezit. Imaš vso pravico prodajat, tako kot tudi vsak drug. Kar so za nekoga smeti, je za drugega lahko zlato.
Le tako naprej
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
.
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Avg 2004 16:16
Prispevkov: 16777190
Aktiv.: 75556.04

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2014 12:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aljoš
Član
Član



Pridružen-a: Čet 08 Sep 2005 20:03
Prispevkov: 3132
Aktiv.: 14.10
Kraj: Škofja loka-poljanska dolina

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 12, 2014 1:01 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

hehehe, Mare....
Premali fi... Whistle

_________________
Najprej se je pokadilo, nato izjavi Sokrat: dva Watt-a my ass...LOOOLL:::
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Forum in Filemanager Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group