www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Elektrika na traktorju
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
usko
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sob 12 Feb 2011 14:49
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Ned Feb 13, 2011 2:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Raptor to se gre za traktor TD 55 pa povejte mi še kolk močnovarovalko moram kupit da bo delovalo brez problema. da Raptor lepo bi te prosil če bi mi skeniral svojo literaturo bi mi bila v pomoč. hvala fantje.
_________________
qa
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Anton41
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2011 18:39
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: Mokronog

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2011 9:51 am    Naslov sporočila:  Shema za elektriko Imt 539 Odgovori s citatom

Koliko žilni mora biti kabel za napeljavo,ker so na našem traktorju kabli potrgani,pol je nekdo nekaj šušmaril, tako da ne vem točno..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojzek
Član
Član



Pridružen-a: Pet 25 Jan 2008 8:00
Prispevkov: 3352
Aktiv.: 17.02

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 03, 2011 10:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Anton, daj preberi svoje vprašanje. In ga poskusi razumeti.

Če tudi ti ne veš "koliko žilni" mora biti kabel, boš tudi ti pošušmaril... Raje poišči malce bolj strokovno pomoč v bližini.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bordo
Član
Član



Pridružen-a: Pon 12 Okt 2009 20:01
Prispevkov: 28
Aktiv.: 0.16
Kraj: NM

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 21, 2011 10:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Je možno dobit shemo za IMT 445 ?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lojz54
Član
Član



Pridružen-a: Čet 30 Dec 2010 15:20
Prispevkov: 145
Aktiv.: 0.90
Kraj: Portorož

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 22, 2011 12:45 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Si probal preko Googl-a?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
j€rn€
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 29 Jun 2011 17:38
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: Ptuj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 29, 2011 10:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

lep večer, tudi jas sem nov na forumu, v upanju, da najdem kak odgovor, ali dobim kak pametn nasvet!
doma imamo imt 539, kateri je zelo malo v uporabi, in predvčerajšnjim je mama naletela na težavo, ko je traktor ugasnila več ni vžgal, po pregledu sem ugotovil da je bila prekurjena prva varovalka,nadomestil sem jo z novo, in takoj ko sem hotel dat kontakt je varovalka spet pregorela.torej nekje nek kratek stik.. potem sem se podal malo v raziskovanje, osnovno znanje imam,ugotovil da je negdo nekoč že"čaral" po traktorju, popravil sem inštalacijo za prve in zadnje luči, sedaj pa moram zvezat še obe ključavnici, kajti bolj ali majn je vse samo padlo narazen ko sem začel gledat, ne morem pa si še sheme prenest, če bi mi lahko gdo poslal, oziroma kako drugač svetoval...
hvala
lep večer jernej
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jst15
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 27 Jun 2011 19:55
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2011 10:39 am    Naslov sporočila:  ursus c-335 Odgovori s citatom


mene zanima kje bi lahko na spletu najdel shemo ali slike električne napeljave pri usrsus c-335
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
airwolf
Član
Član



Pridružen-a: Sre 28 Maj 2008 17:17
Prispevkov: 2053
Aktiv.: 10.65

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2011 12:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Četrti post na prvi strani te teme. Vendar boš moral prej postati aktiven član.
_________________
LP Gašper
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
znanitelefon
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Sre 10 Avg 2011 7:52
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 8:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

pozdravljeni!

Zanima me, zakaj na IMT 558 ne dela avtomat za smernike. imam priključena dva izhoda in maso. nekaj časa je delovalo sedaj pa je vse umrlo.
Ali je enako kot na IMT 539.

Hvala za pomoč.
Grega
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
poule
Član
Član



Pridružen-a: Čet 11 Jan 2007 19:53
Prispevkov: 800
Aktiv.: 3.82
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 10:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pokvarjen mogoče,...


Avtomati za traktorje so več ali manj vsi enaki... Poizkusi z drugim,...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ferdo
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:10
Prispevkov: 340
Aktiv.: 1.53
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 10, 2011 11:35 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

j€rn€ je napisal/a:
lep večer, tudi jas sem nov na forumu, v upanju, da najdem kak odgovor, ali dobim kak pametn nasvet!
doma imamo imt 539, kateri je zelo malo v uporabi, in predvčerajšnjim je mama naletela na težavo, ko je traktor ugasnila več ni vžgal, po pregledu sem ugotovil da je bila prekurjena prva varovalka,nadomestil sem jo z novo, in takoj ko sem hotel dat kontakt je varovalka spet pregorela.torej nekje nek kratek stik.. potem sem se podal malo v raziskovanje, osnovno znanje imam,ugotovil da je negdo nekoč že"čaral" po traktorju, popravil sem inštalacijo za prve in zadnje luči, sedaj pa moram zvezat še obe ključavnici, kajti bolj ali majn je vse samo padlo narazen ko sem začel gledat, ne morem pa si še sheme prenest, če bi mi lahko gdo poslal, oziroma kako drugač svetoval...
hvala
lep večer jernej



Sicer bolj pozen odgovor, ampak tole s prvo varovalko na IMT 533/539 je zelo pogost pojav, zelo rado jo nese... Videl sem, da so jo največkrat zamenjali z močnejšo in zadeva je delala leta brez problemov... Sem pa mesec nazaj naletel na IMT 533, ki je imel namesto nje celo zbrušen vijak Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
dolzan
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 21 Nov 2011 16:00
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.01
Kraj: novo mesto

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 4:19 pm    Naslov sporočila:  ursus c 335 Odgovori s citatom

mene zanima kje bi lahahko dobil celotno shemo (luči,brisalci,... ) čim več elektronike ali pače mi lahko kdo pošlje shema more biti za ursus c 355

zanima meče mi lahko kdo pošlje na mail ker sem novi uporabnik.
lp.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jst15
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 27 Jun 2011 19:55
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 21, 2011 5:25 pm    Naslov sporočila:  Re: ursus c 335 Odgovori s citatom

dolzan je napisal/a:
mene zanima kje bi lahahko dobil celotno shemo (luči,brisalci,... ) čim več elektronike ali pače mi lahko kdo pošlje shema more biti za ursus c 355

zanima meče mi lahko kdo pošlje na mail ker sem novi uporabnik.
lp.



mene isto zanima lahko prosim kdo odgovori.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
arksi
Član
Član



Pridružen-a: Sre 03 Sep 2008 10:19
Prispevkov: 741
Aktiv.: 3.91
Kraj: Dolenjska

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 22, 2011 7:34 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

@jst15.....poglej če ti elektro shema iz spodnje povezave kaj pomaga. Je shema Ursus-a, vendar ne vem za kateri model.

http://img412.imageshack.us/img412/6264/711174062231.jpg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
shibby
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 25 Mar 2011 18:22
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.04
Kraj: bloke

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 29, 2011 9:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

glede da na to da je odprta podobna tema me zanima če bi lahko dobil shemo IMT 33 ?

hvala ,luka

_________________
Ne čakaj, da se bo nekaj premaknilo – pojdi in nekaj premakni. (c) pzufic
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Naslednja
Stran 3 od 17

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group