www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Koliko časa rabim ...

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ...
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Proteus
Član
Član



Pridružen-a: Sre 15 Jun 2005 10:03
Prispevkov: 1786
Aktiv.: 8.02

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2023 6:07 pm    Naslov sporočila:  Koliko časa rabim ... Odgovori s citatom

... da tole natreniram Mr. Green

https://www.youtube.com/watch?v=41AD9PmV3rI
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3234
Aktiv.: 33.07

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2023 6:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ena opcija je, da enega močnega skadiš in se ti bo zdelo, da obvladaš. Koneckoncev je pa to edino merodajno, ne pa kaj si drugi mislijo Smile
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozkoc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2010 13:32
Prispevkov: 453
Aktiv.: 2.69
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2023 9:09 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kavbojc bi te hitro naučil.
_________________
Nikoli ni tako dobro da ne bi moglo biti še boljše.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.95
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 12:10 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Da se to naučiš iz ničle ... Cool težka bo, moraš čutit ritem, gre za ene sorte shuffle dance, ki je lahko freestyle ali naštudirane figure, da se to lahko izvaja v paru vzporedno ali zrcalno, v skupini, ... še veliko težje ker to ni več freestyle.

Kondicija je zelo pomembna, videti je lahkotno, v resnici večina ne zdži 2 ali 3 minute, je primerljivo s šprintom na 1000m, ne tek, šprint!

Bo že kar 11-12 let odkar sem nazadnje "šaflal", sem že malo v letih za ta špas, je pa vsekakor feeling, pravi užitek, seveda brez substanc. Zdaj mi bolj paše nekoliko bolj lahkoten psy-trance.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ule
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2004 20:32
Prispevkov: 1561
Aktiv.: 7.01
Kraj: Babno Polje

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 9:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na yt vpiši "shuffle dance progression". Nekateri svoj napredek snemajo kar precej časa, tako da se lepo vidi njihov napredek. Pomoje boš najlažje ocenil pri čem si in kaj bi rad znal.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jozkoc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2010 13:32
Prispevkov: 453
Aktiv.: 2.69
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 9:26 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Evo ga, ta že zna, Dancing ... brez treninga.

https://tenor.com/sl/view/dance-shoot-feet-cowboy-gif-22062431

_________________
Nikoli ni tako dobro da ne bi moglo biti še boljše.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Proteus
Član
Član



Pridružen-a: Sre 15 Jun 2005 10:03
Prispevkov: 1786
Aktiv.: 8.02

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 2:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Evo že razturam, ampak samo ples zombijev tisto od 7:00 do 8:30 Wink
https://www.youtube.com/watch?v=sOnqjkJTMaA
Jackson je bil definitivno klasa zase.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1336
Aktiv.: 11.95
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 3:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Thriller gre po dobrih 40 letih lahko zasluženo v penzjon.

Album Thriller je fenomen, saj drži rekord kot najbolje prodajan album vseh časov, rekord še vedno drži in ga bo, kot kaže, obdržal za vedno.

Glasba iz začetka mojih najstniških let, lepi spomini na tiste čase.
Michael je bil pionir ne samo pri glasbi, tudi v plesu je oral ledino na tem področju. Moonwalk je njegova pogruntavščina in je kot osnova novodobnim koreografijam ... vse to so samo kopije in variacije, ne glede na to v kateri zvrsti se pojavlja.

Michael Jackson je upravičeno lahko kralj pop glasbe, na ženski strani je kraljica Madonna.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1615
Aktiv.: 8.16
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 16, 2023 8:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

v.j. je napisal/a:
Moonwalk je njegova pogruntavščina in je kot osnova novodobnim koreografijam


Hehe, mogoče je pa idejo dobil po Chuck Berry-evem Duckwalku Very Happy Mr. Green

Sem pa gledal nekaj njegovih (M.J.) nastopov po YT. Mlade obiskovalke koncertov v prvih vrstah so v vsej evforiji spontano padale skupaj Shocked
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Dobra volja je najbolja, ... Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 70 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group